ورود به سايت

پنل کاربری
شما اینجا هستید: خانهاخباراخبار موسسهنشست معاون اجتماعی ناجای استان قم با مدیر عامل موسسه صراط مبین

نشست معاون اجتماعی ناجای استان قم با مدیر عامل موسسه صراط مبین

منتشرشده در اخبار موسسه پنج شنبه, 31 فروردين 1396 15:37
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سرهنگ احمد صادقی معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان در نشست مشترک  با حضور مدیر عامل و کارشناسان موسسه مطالعاتی صراط مبین، شرکت نمودند.
در این نشست که به منظور بررسی زمینه‌های مشترک همکاری بین موسسه صراط مبین و معاونت اجتماعی ناجا تشکیل شده بود، دکتر محمدتقی دشتی مدیرعامل موسسه بعد از ارائه گزارشی از فعالیت‌های پژوهشی در زمینه آسیب‌شناسی فرهنگی، اجتماعی کشور و استان به تبیین توانمندی‌ها و ظرفیت‌های پژوهشی موسسه پرداختند و آمادگی موسسه را جهت مشارکت در طرح‌های پژوهشی فرهنگی، اجتماعی استان را اعلام نمودند.

حجت الاسلام عبدالاحدی مقدم نیز ضمن معرفی ابعاد و موضوعات پروژه آسیب‌شناسی اجتماعی، فرهنگی قم که به سفارش استانداری قم توسط موسسه صراط مبین انجام شده است، به بازخوردهای مثبت این پروژه که با استقبال نهادها و سازمان‌های مختلف استان روبرو شده است، اشاره کرد و ظرفیت‌های موسسه جهت انجام پروژه‌های آسیب‌شناسی را تشریح نمود.
در ادامه جلسه سرهنگ صادقی معاون اجتماعی استان ضمن تقدیر و تشکر از کارهای انجام شده در موسسه تاکید کردند اولویت فرماندهی انتظامی استان بر پیشگیری اجتماعی است و برخورد انتظامی با ناهنجاری‌هایی اجتماعی هنگام ضرورت تحقق می‌یابد. ایشان اظهار کردند پلیس جمهوری اسلامی ایران پلیس دین‌مدار و اخلاق‌مدار است که دغدغه کنترل و حل مسائل و معضلات اجتماعی را دارد که برای رسیدن به این مهم اداره‌های برآورد و مطالعات اجتماعی، اطلاع‌رسانی و افکار عمومی، مستندات و امور هنری، مشاوره و آرامش در ذیل معاونت اجتماعی ناجا مشغول فعالیت هستند و موفقیت‌های خوبی نیز به دست آورده‌اند.
 سرهنگ صادقی از حضور یک مشاور و مددکار اجتماعی در هر کلانتری خبر دادند و افزودند که مرکز مشاوره ناجا با ارائه خدمات مشاوره‌ای رایگان توانسته نقش مثبتی در کاهش اختلافات زناشویی در استان ایفا کند.
در پایان طرفین اظهار امیدواری کردند که همکاری‌های مابین موسسه و معاونت اجتماعی به حد قابل قبولی برسد.

بازدید 1004 بار

نظر دادن

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: info@seratolmobin.com

پیام هفته

برقراری عدل
اِنَّ النّاسَ يَستَغنونَ اِذا عُدِلَ بَينَهُم وَ تُنزِلُ السَّماءُ رِزقَها وَ تُخرِجُ الارضُ بَرَكَتَها بِاِذنِ اللّه‏ِ تَعالى ؛اگر در ميان مردم عدالت برقرار شود، همه بى‏ نياز مى ‏شوند و به اذن خداوند متعال آسمان روزى خود را فرو مى‏ فرستد و زمين بركت خويش را بيرون مى‏ ريزد.كافى(ط-الاسلامیه) ج 3، ص 568، ح 6 {شبیه این حدیث در من لا یحضر الفقیه ج2 ، ص53 ، ح1677}

ادامه مطلب