ورود به سايت

پنل کاربری
شما اینجا هستید: خانهاخباراخبار موسسهویژه نامه افق مکث با موضوع آسیب شناسی تبلیغات انتخاباتی منتشر شد.

ویژه نامه افق مکث با موضوع آسیب شناسی تبلیغات انتخاباتی منتشر شد.

منتشرشده در اخبار موسسه دوشنبه, 28 فروردين 1396 18:15
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

اولین ویژه نامه از پژوهشنامه تخصصی مساله شناسی  افق مکث در سال 96 با موضوع آسیب شناسی تبلیغات انتخاباتی، اصول و راهکارها چاپ و منتشر شد.

  این ویژه نامه که توسط دکتر سیداحمد حبیب نژاد عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و با همکاری جمعی از دستیاران و همکاران موسسه صراط مبین به رشته تحریر درآمده است در شش گفتار، ضمن آسیب شناسی و معرفی نقاط آسیب زا در روند تبلیغات انتخاباتی، به ارائه راهکار جهت برون رفت از وضعیت موجود پرداخته است.
نگارنده در گفتار اول این پژوهشنامه به مفهوم شناسی و مبانی نظری انتخابات پرداخته و ضمن تعریف دقیق از مفاهیم این حوزه، مسائلی از قبیل پیشینه انتخابات، ترمینولوژی تبلیغات انتخاباتی، پیشینه تبلیغات انتخاباتی و ... را مورد بررسی قرار داده است.
 درگفتار دوم به تبلیغات انتخاباتی از دیدگاه رهبران انقلاب پرداخته و در گفتار سوم در بحث اصول تبلیغاتی انتخاباتی، مباحثی از قبیل اصول اخلاقی و معرفتی و الزامات کلی حقوقی تبلیغات انتخابات را مورد نظر قرار داده است. گفتار چهارم و پنجم این پژوهشنامه مهم ترین آسیب های تبلیغات انتخاباتی مانند آسیب های تقنینی، فرهنگی و اجتماعی، اخلاقی و در نهایت آسیب های اقتصادی را بررسی می کند؛ و نهایتا درگفتار ششم راهکارهای رفع آسیب های تبلیغات انتخاباتی ارائه شده است.

برای تهیه این محصول می توانید با دفتر پژوهش نامه به شماره 02532910663 تماس حاصل نمایید

بازدید 988 بار

نظر دادن

  • یک منتقد
    یک منتقد
    شنبه, 03 تیر 1396 18:56

    امروزه نگر ش به رشته ها به صورت محض کاملاً منسوخ شده در ارتباط با این سؤالات هم کاملاً توجه و تمرکزش به دید باز میباشد. هیچ کدام از این سؤالات بر گرفته از متون کتاب هایی و به صورات جا خالی نیست بلکه فرد باید دید جامع نسبت قضیه داشته باشد. بهتر است گاهی به آدم های با تجربه و اساتید دانشگاه با توجه به تجربه بالایشان اعتماد کنیم یا حداقل سطح علمی خود را به سطح اساتید برسانیم و بعد اینچنین دست به تحلیل بزنیم.

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: info@seratolmobin.com

پیام هفته

برقراری عدل
اِنَّ النّاسَ يَستَغنونَ اِذا عُدِلَ بَينَهُم وَ تُنزِلُ السَّماءُ رِزقَها وَ تُخرِجُ الارضُ بَرَكَتَها بِاِذنِ اللّه‏ِ تَعالى ؛اگر در ميان مردم عدالت برقرار شود، همه بى‏ نياز مى ‏شوند و به اذن خداوند متعال آسمان روزى خود را فرو مى‏ فرستد و زمين بركت خويش را بيرون مى‏ ريزد.كافى(ط-الاسلامیه) ج 3، ص 568، ح 6 {شبیه این حدیث در من لا یحضر الفقیه ج2 ، ص53 ، ح1677}

ادامه مطلب