بررسی عوامل و زمینه های اختلال در کارآمدی نهادهای فرهنگی – اجتماعی استان قم

  • دوشنبه, 23 دی 1398 05:58
  • بازدید 217 بار

جلسات هیئت اندیشه‌ورز فرهنگی و اجتماعی استان قم 

دوازدهمین جلسه هیئت اندیشه‌ورز فرهنگی و اجتماعی استان قم، به همت مرکز پژوهشی مبنا روز گذشته برگزار شد و عوامل و زمینه های اختلال در کارآمدی نهادهای فرهنگی – اجتماعی استان قم مورد بررسی قرار گرفت.

در ابتدای این جلسه که از سلسله جلسات بررسی شیوه‌های ارتقای کارآمدی و انسجام نهادهای فرهنگی اجتماعی استان قم است جناب آقای دکتر دشتی (مدیر جلسه) ضمن تبیین دستور جلسه ابعاد آن را برای اساتید و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی روشن کرد.
در ادامه اساتید و نخبگان نظرات خود را به صورت دقیق، محوری و در لایه‌های لیتانی، ساختاری، گفتمانی و .... بیان کردند. پس از آن نمایندگان دستگاه‌ها به بیان نظرات خود در چارچوب دستور جلسه پرداخت
در این جلسه که با استقبال نهادها و دستگاه‌های اجرایی استان همراه شد ضمن حضور اساتید و نخبگان علمی مسئولین اجرایی استان از جمله: مدیرکل دفتر اجتماعی معاونت سیاسی، امنیتی واجتماعی استانداری، مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی، مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری قم، معاون اجتماعی سپاه استان، معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش، رئیس دفتر تحقیقات فرماندهی انتظامی استان، سرپرست معاونت پیشگیری اداره کل بهزیستی، رئیس جهاد دانشگاهی استان، معاون فرهنگی، تبلیغی مرکز مدیریت حوزه علمیه قم، معاون سرمایه‌گذاری و مشاور زنان میراث فرهنگی استان، نماینده پژوهشکده مطالعات و آسیب‌های اجتماعی و نماینده سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی حضور داشتند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

گفتار نرم و خوب با مردم
قرآن : ... قُولُوا لِلنَّاسِ حُسْناً ...  (سوره بقره، آیه 83)ترجمه: با مردم خوب و نرم سخن بگویید(هرکس که می خواهد باشد).حدیث: قَالَ النَّبِيَّ صَلَّى اللَّهُ عَلَيْهِ وَسَلَّمَّ : یا معاذ، اوصیک ... و لین الکلام ... (نزهه الناظر و تنبیه الخاطر، ص 30)ترجمه: رسول خدا(صلی الله علیه و آله و سلم) از سفارش هایی که معاذ بن جبل کرد وقتی او را به عنوان حاکم به یمن می فرستاد: به تو سفارش می کنم که با مردم، نرم و با مدارا سخن بگویی.

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید