ششمین جلسه هیئت اندیشه‌ورز فرهنگی و اجتماعی استان قم در سال 98 برگزار شد.

  • سه شنبه, 12 شهریور 1398 02:12
  • بازدید 1110 بار

در این جلسه که یک شنبه شب در محل استانداری قم به همت مؤسسه صراط مبین برگزار شد، سند راهبردی کاهش و کنترل خشونت در استان مورد بررسی قرار گرفت.

در ابتدای این جلسه مدیر موسسه صراط مبین اظهار داشت: بعد از اتمام جلسات هیئت اندیشه‌ورز استان در خصوص موضوع خشونت که به علل و عوامل بروز خشونت در استان و نیز راهکارهای کنترل و کاهش آن پرداخته شد. مطالب مطرح شده در جلسات توسط دبیر علمی هیات اندیشه‌ورز جمع بندی و دسته بندی شد و  با اضافه کردن مبانی نظری و و بخش راهبرپردازی در قالب سند کاهش و کنترل خشونت تدوین شد که پیش نویس سند جهت مطالعه و اظهار نظر خدمت اساتید ارسال شد. در این جلسه نظرات اساتید در مورد نقاط قوت و ضعف سند مطرح می شود تا در صورت لزوم توسط دبیر علمی اصالحات مدنظر اساتید در سند اعمال شود.
در ادامه اساتید و صاحب نظران نظرات خود در خصوص پیش نویس سند راهبردی کاهش و کنترل خشونت در استان قم را ارائه کردند.
در این جلسه مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری، رییس سازمان بهزیستی، اساتید حوزه و  دانشگاه، نماینده جهاد دانشگاهی، معاون فرهنگی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران و کارشناسان مؤسسه صراط مبین حضور داشتند و نظرات خود در مورد پیش نویس سند را بیان کردند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نگارخانه

نظر دادن

پیام هفته

رعایت موازین ارزشی در روابط
رعایت موازین ارزشی در روابطقرآن : ... خُذِ الْعَفْوَ وَ ...  (سوره اعراف، آیه 199)ترجمه: با گذشت باش.حدیث: قَالَ النَّبِيَّ صَلَّى اللَّهُ عَلَيْهِ وَسَلَّمَّ : مَنْ عَامَلَ النَّاسَ فَلَمْ يَظْلِمْهُمْ ، وَحَدَّثَهُمْ فَلَمْ يَكْذِبْهُمْ ، وَوَعَدَهُمْ فَلَمْ يُخْلِفْهُمْ ، فَهُوَ مَنْ كَمُلَتْ مُرُوءَتُهُ ... (تحف العقول ، ص 57)ترجمه: ... پیامبر اکرم فرمودند: هر کس با مردم کار کند و به آنان ظلم نکند، و در گفتگوها به کسی دروغ نگوید و هر وعده ای داد ، خلف وعده نکند، جوانمرد کامل است .

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید