چاپ کردن این صفحه

آماده‌سازي كتاب « جستارهايي در باب ولايت فقيه»

مباحث مطرح شده در سلسله حلقه های علمي كه با حضور اساتيد مطرح در اين زمينه توسط موسسه صراط مبين برگزار مي‌شود به صورت مقالات علمي تدوين شده و به زودي به صورت كتاب در اختيار انديشمندان و پژوهشگران قرار خواهد گرفت.

به منظور تبیین علمی و همه جانبه موضوعات جديد مربوط به حکومت اسلامی ، به ویژه نظریه ولایت فقیه، موسسه «صراط مبین هدایت» اقدام به برگزاري سلسله حلقات علمي با حضور اساتيد مطرح در اين زمينه نموده است كه مباحث مطرح شده در اين جلسات به صورت مقالات علمي تدوين شده و به زودي به صورت كتاب در اختيار انديشمندان و پژوهشگران قرار خواهد گرفت.
موضوعات حلقات علمی مزبور با شرکت اساتید محترم «حجج الاسلام و المسلمين دکتر محمد جواد ارسطا ، دکتر جوان آراسته ، محمد علی حیدری ، دکتر حمیدرضا شاکرین ، دکتر محسن مهاجرنیا ، دکتر سید سجاد ایزدهی ، فرج الله هدایت نیا و آقايان دکتر تقی دشتی و دکتر حجت الله ابراهیمیان» مورد بحث و بررسی قرار گرفته است و توسط حجت الاسلام و المسلمین«علي اكبر عبدالاحدي مقدم» تدوين و مستندسازي شده است.
در حال حاضر چهار موضوع از موضوعاتي كه در حلقات علمي مورد بحث قرار گرفته‌اند ، در اين كتاب جمع‌آوري شده‌اند كه هر يك در صدد هستند به زواياي كمتر مورد بحث واقع شده در عنوان خود بپردازند. 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)