سند الگوی پیشرفت امید به آینده را در جامعه پمپاژ می کند

حجت الاسلام والمسلمین رفعتی سخنگوی مدیریت حوزه های علمیه با بیان این که سند الگوی پیشرفت امید به آینده انقلاب اسلامی را در جامعه پمپاژ می کند، گفت: سند الگوی پیشرفت را باید بر اساس مبانی دینی و بومی طراحی کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین عباس رفعتی سخنگوی مدیریت حوزه های علمیه با اشاره به فراخوان رهبر معظم انقلاب برای ارتقای سند الگوی اسلامی ایرانی، پیام این سند چشم انداز را دستیابی به افقی روشن تر برای انقلاب اسلامی دانست و گفت: این سند، امید به آینده انقلاب اسلامی را در جامعه پمپاژ می کند.
وی ادامه داد: با دقت در این سند نتیجه می گیریم که «ما می توانیم» مشکلات موجود را پشت سر بگذاریم و به افقی روشن تر دست پیدا کنیم.
حجت الاسلام والمسلمین رفعتی خاطرنشان کرد: ما باید با امید به آینده، سند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت را مورد بررسی قرار داده، آن را تکمیل کرده و به اجرا در آوریم.
سخنگوی مدیریت حوزه های علمیه در پایان یادآور شد: امروز وظیفه ما این است که سند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت را بر اساس مبانی دینی و بومی طراحی و تکمیل کنیم.

منبع

rasanews.ir/detail/News/589257/2044

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

اهمیت تربیت در خانواده
قرآن کريم :عاشِروهُنَّ بِالْمَعْروفِ فَاِنْ كَرِهْتُموهُنَّ فَعَسى اَنْ تَـكْرَهوا شَيْئا وَ يَجْعَلَ اللّه‏ فيهِ خَيْرا كَثيرا؛(سوره نساء، آيه ۱۹)ترجمه: با زنان (خانواده) به شايستگى رفتار كنيد، و اگر آنها به جهتى ناخوشايندتان بودند اظهار نكنيد چه بسا چيزها كه ناپسند شماست، حال آن‏كه خداوند در آن، خير فراوانى براى شما قرار داده است.حدیث: امام صادق(ع) : لَا يَزَالُ الْمُؤْمِنُ يُورِثُ أَهْلَ بَيْتِهِ الْعِلْمَ وَ الْأَدَبَ الصَّالِحَ حَتَّى يُدْخِلَهُمُ الْجَنَّةَ [جَمِيعاً] (مستدرك الوسايل و مستنبط المسایل ج12، ص201، ح13881)ترجمه : مؤمن همواره خانواده خود را از دانش و ادب شايسته بهره مند مى سا...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید