سند الگوی پیشرفت امید به آینده را در جامعه پمپاژ می کند

حجت الاسلام والمسلمین رفعتی سخنگوی مدیریت حوزه های علمیه با بیان این که سند الگوی پیشرفت امید به آینده انقلاب اسلامی را در جامعه پمپاژ می کند، گفت: سند الگوی پیشرفت را باید بر اساس مبانی دینی و بومی طراحی کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین عباس رفعتی سخنگوی مدیریت حوزه های علمیه با اشاره به فراخوان رهبر معظم انقلاب برای ارتقای سند الگوی اسلامی ایرانی، پیام این سند چشم انداز را دستیابی به افقی روشن تر برای انقلاب اسلامی دانست و گفت: این سند، امید به آینده انقلاب اسلامی را در جامعه پمپاژ می کند.
وی ادامه داد: با دقت در این سند نتیجه می گیریم که «ما می توانیم» مشکلات موجود را پشت سر بگذاریم و به افقی روشن تر دست پیدا کنیم.
حجت الاسلام والمسلمین رفعتی خاطرنشان کرد: ما باید با امید به آینده، سند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت را مورد بررسی قرار داده، آن را تکمیل کرده و به اجرا در آوریم.
سخنگوی مدیریت حوزه های علمیه در پایان یادآور شد: امروز وظیفه ما این است که سند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت را بر اساس مبانی دینی و بومی طراحی و تکمیل کنیم.

منبع

rasanews.ir/detail/News/589257/2044

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

لزوم حفظ بیت المال و دوری از تشریفات وتجملات
آیه شریفه: مَّا أَفَاء اللَّهُ عَلَى رَسُولِهِ مِنْ أَهْلِ الْقُرَى فَلِلَّهِ وَلِلرَّسُولِ وَلِذِی الْقُرْبَى وَالْیَتَامَى وَالْمَسَاکِینِ وَابْنِ السَّبِیلِ کَیْ لَا یَکُونَ دُولَةً بَیْنَ الْأَغْنِیَا (سوره مبارکه حشر آیه7) ترجمه: آنچه را خداوند از اهل اين آباديها به رسولش بازگرداند، از آن خدا و رسول و خويشاوندان او، و يتيمان و مستمندان و در راه ماندگان است، تا (اين اموال عظيم) در ميان ثروتمندان شما دست به دست نگردد! روایت: قال علی ابن ابیطالب علیه السلام: «یا اهل الکوفة اذا انا خَرَجتُ مِن عندکم بغیر رحلی و راحلتی و غلامی فَانَا خائن» (بحار الانوار مجلسی، ج41 ، ص 137)

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید