سند الگوی پیشرفت امید به آینده را در جامعه پمپاژ می کند

حجت الاسلام والمسلمین رفعتی سخنگوی مدیریت حوزه های علمیه با بیان این که سند الگوی پیشرفت امید به آینده انقلاب اسلامی را در جامعه پمپاژ می کند، گفت: سند الگوی پیشرفت را باید بر اساس مبانی دینی و بومی طراحی کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین عباس رفعتی سخنگوی مدیریت حوزه های علمیه با اشاره به فراخوان رهبر معظم انقلاب برای ارتقای سند الگوی اسلامی ایرانی، پیام این سند چشم انداز را دستیابی به افقی روشن تر برای انقلاب اسلامی دانست و گفت: این سند، امید به آینده انقلاب اسلامی را در جامعه پمپاژ می کند.
وی ادامه داد: با دقت در این سند نتیجه می گیریم که «ما می توانیم» مشکلات موجود را پشت سر بگذاریم و به افقی روشن تر دست پیدا کنیم.
حجت الاسلام والمسلمین رفعتی خاطرنشان کرد: ما باید با امید به آینده، سند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت را مورد بررسی قرار داده، آن را تکمیل کرده و به اجرا در آوریم.
سخنگوی مدیریت حوزه های علمیه در پایان یادآور شد: امروز وظیفه ما این است که سند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت را بر اساس مبانی دینی و بومی طراحی و تکمیل کنیم.

منبع

rasanews.ir/detail/News/589257/2044

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

تکیه بر پشتوانه های مردمی
آیه شریفه : وَيَا قَوْم مَنْ يَنْصُرنِي مِنْ اللَّه إِنْ طَرَدْتهمْ أَفَلَا تَذَكَّرُونَ (سوره مبارکه هود ، آیه 30)ترجمه : ای قوم من ، اگر آن ها (توده مردم مومن) را از نزد خود برانم ، چه کسی مرا از عقوبت الهی مصون خواهد داشت ، آیا توجه نمی کنید (که کار من در اعتماد داشتن به مردم دست است؟).روایت : قال علی (ع): ... وَ لْيَكُنْ أَحَبَّ اَلْأُمُورِ إِلَيْكَ أَوْسَطُهَا فِي اَلْحَقِّ وَ أَعَمُّهَا فِي اَلْعَدْلِ وَ أَجْمَعُهَا لِرِضَى اَلرَّعِيَّةِ فَإِنَّ سُخْطَ اَلْعَامَّةِ يُجْحِفُ بِرِضَى اَلْخَاصَّةِ وَ إِنَّ سُخْطَ اَلْخَاصَّةِ يُغْتَفَرُ مَعَ رِضَى اَلْعَامَّةِ وَ لَيْسَ أَحَدٌ مِنَ اَلرَّعِ...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید