خدمت‌رسانی خالصانه مهم‌ترین شاخصه‌‌ دولتمردان در حکومت اسلامی است

  • یکشنبه, 02 شهریور 1393 05:19
  • بازدید 3063 بار

مدیر‌کل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: خدمت‌رسانی خالصانه مهم‌ترین شاخصه‌ها و ویژگی‌های دولتمردان در حکومت اسلامی است.

به گزارش صراط مبین، حجت‌الاسلام علی نعمت‌الهی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین اظهار کرد: هفته دولت فرصتی برای تطبیق شاخصه‌های دولت با آرمان‌ها و ایده‌های شهیدان رجایی و باهنر و زمانی است.

وی افزود: باید هر یک از مسئولان دولتی ویژگی‌های شخصیتی شهدای دولت را بسان تابلویی کامل از یک کارگزار اسلامی در پیش روی خود قرار دهند و هر کجا انحرافی مشاهده کردند با مشاهده آن تابلو بر مدار حق و حقیقت برگردند.

این مسئول در ادامه مهم‌ترین شاخصه‌ها و ویژگی‌های دولتمردان در حکومت اسلامی را خدمت رسانی خالصانه عنوان کرد و گفت: هفته دولت فرصتی است تا یاد شهیدان گرانقدر رجایی و باهنر را گرامی بداریم و با ارزشها و نگرشهای آن دو بزرگوار تجدید عهد کنیم.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان قزوین هفته دولت را فرصت مناسبی برای تبیین خدمات نظام اسلامی به آحاد مردم دانست و بیان کرد: هفته دولت سپاس و قدردانی از دولتی است که هدفش اجرای حدود الهی و احکام آسمانی اسلام و ایجاد جامعه ای سرشار از عدالت، نظم و امنیت است.

حجت‌الاسلام نعمت‌الهی تاکید کرد: مؤثرترین اقدام برای تأثیرگذارشدن برنامه‌های دولت در زمینه اخلاق کارگزاران این است که دولتمردان پایبندی عملی خود را به شعارها و وعده‌هایی که می‌دهند نشان دهند و در اخلاق‌مداری سرآمد باشند.

وی خاطر نشان کرد: شهیدان رجایی و باهنر از فرصت گرانبهایی که نظام جمهوری اسلامی در اختیار آنها قرار داد حداکثر استفاده را به نفع کشور و ملت به عمل آوردند و درحالی که در بالاترین مسئولیت‌های اجرایی نظام قرار داشتند متواضع‌ترین افراد جامعه بودند و با صداقت کامل به مردم خدمت کردند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

ایمان و معنویت
قرآن :  وَلَوْ أَنَّ أَهْلَ الْقُرَى آمَنُواْ وَاتَّقَواْ لَفَتَحْنَا عَلَيْهِم بَرَكَاتٍ مِّنَ السَّمَاء وَالأَرْضِ و ...  (سوره اعراف، آیه 96)ترجمه: و اگر مردم شهرها ايمان آورده و به تقوا گراييده بودند، قطعاً بركاتى از آسمان و زمين برايشان مى‏گشوديم و ... حدیث : قال الامام الرضا عليه السلام فيما نقله فضل بن شاذان ..فان قال (قائل ): لم امر الخلق بالاقرار بالله و برسله و بحججه ، و بما جاء من عندالله عزوجل ؟ قيل : لعلل كثيرة : منها ان من لم يقر بالله عزوجل ، لم يحتنب معاصيه ، و لم ينته عن ارتكاب الكبائر، و لم يراقب احدا فيما يشتهى و يستلذ من الفساد و الظلم فاذا فعل الناس هذه الاشياء و ارتكب كل ...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید