علماء رسالت سنگيني در مقابله با برداشت هاي انحرافي از دين بر عهده دارند

  • چهارشنبه, 29 مرداد 1393 05:47
  • بازدید 2627 بار

نماينده مقام معظم رهبري در امور اهل سنت سيستان و بلوچستان گفت: علماء تشيع و تسنن رسالت سنگيني در جلوگيري از برداشت هاي غلط و انحرافي از دين مبين اسلام بر عهده دارند.

به گزارش صراط مبین، آيت الله ˈعباسعلي سليمانيˈ صبح امروز در نشست مقدماتي کنگره بين المللي جريان هاي افراطي و تکفيري از ديدگاه علما اسلام در زاهدان گفت: موضوع تکفير به‌عنوان فتنه بزرگي که امروزه امت اسلامي با آن دست به گريبان است به برداشت هاي انحرافي از اسلام بر مي‌گردد.
نماينده ولي فقيه در سيستان و بلوچستان افزود: علماي دين رسالت سنگيني در مقابله با افرادي که تحريف هاي غلط و بسيار زننده خود از دين را به مردم جامعه تزريق مي‌کنند، بر عهده دارند.
عضو مجلس خبرگان رهبري گفت: بستر سوء برداشت از دين در درون جامعه اسلامي فراهم است چه عوامل خارجي در ترويج مسأله تکفير نقش داشته باشند يا نه، متأسفانه زمينه تحريف در داخل دين اسلام وجود دارد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

گسترش عدالت در همه زمینه ها
آیه شریفه : وَ قُلْ آمَنتُ بِمَا أَنزَلَ اللَّهُ مِن کِتَابٍ وَأُمِرْتُ لِأَعْدِلَ بَیْنَکُمُ ( شوری ، آیه 15)ترجمه : و بگو: من به هر کتابی که خدا نازل کرده است ایمان دارم و به من امر شده است که میان شما به عدالت رفتار کنم، روایت : امام علي(ع) در نهج‌البلاغه مي‌فرمايد : سياسة العدل ثلاث ... استقصاء في عدل (غرر الحکم ، 192) ترجمه : سیاست اجرای عدالت در سه چیز است ... (یکی) فراگیر بودن عدالت .

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید