اسلام بعد از انقلاب ایران به عنوان دین هدایتگر به جهان معرفی شد

  • چهارشنبه, 29 مرداد 1393 05:45
  • بازدید 2403 بار

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: پس از انقلاب مردم ایران که برخواسته از دین بود، دین اسلام به عنوان یک دین هدایتگر به همه ملت های جهان شناسانده شد.

به گزارش صراط مبین، فرج الله عارفی، نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی، امروز(29 مرداد) در آئین تکریم خادمان قرآن در طرح تلاوت نوراظهار داشت: دین منشور هدایت بشر است، بشر را از لغزش ها و کاستی ها نجات می دهد و آرام آرام به سمت زندگی با رفاه هدایت می کند. وی بیان داشت: دشمنان دین اسلام تا قبل از انقلاب در مورد دین حرفی نمی زدند، چون تا آن زمان به عنوان یک دین هدایتگر معرفی نشده بود، اما امروز که قرآن در عرصه اجتماعی، اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و ...وارد شده، دشمن پیدا کرده است. عارفی گفت: امروزه دین اسلام به عنوان یک دین هدایتگر به همه مردم و ملت های جهان شناسانده شده است. وی افزود: کسانی که امروز کودکان را می کشند به مسجد و بیمارستان و مدرسه حمله می کنند، کسانی هستند که دین را تکذیب می کنند و مردم را از نیازهایشان منع می کنند. عارفی گفت: دین خدا در مقابل این افراد فرمان ایستادگی داده است، چه در یک جامعه کوچک و چه در سطح جهان، هیچ فرقی نمی کند. نماینده مردم جیرفت وعنبرآباد در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: نگاه جمهوری اسلامی، ایستادگی در برابر تکذیب کنندگان دین است و همین نگاه الهام بخش مستضعفان جهان شد که امروزه دشمنان آن بیشتر شده است. وی با تقدیر از همه فعالان قرآنی یادآور شد خواندن حتی یک آیه قرآن بعد از نماز در مسجد به تقویت بیشتر دین و ارزش های دینی کمک می کند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

ایمان و معنویت
قرآن :  وَلَوْ أَنَّ أَهْلَ الْقُرَى آمَنُواْ وَاتَّقَواْ لَفَتَحْنَا عَلَيْهِم بَرَكَاتٍ مِّنَ السَّمَاء وَالأَرْضِ و ...  (سوره اعراف، آیه 96)ترجمه: و اگر مردم شهرها ايمان آورده و به تقوا گراييده بودند، قطعاً بركاتى از آسمان و زمين برايشان مى‏گشوديم و ... حدیث : قال الامام الرضا عليه السلام فيما نقله فضل بن شاذان ..فان قال (قائل ): لم امر الخلق بالاقرار بالله و برسله و بحججه ، و بما جاء من عندالله عزوجل ؟ قيل : لعلل كثيرة : منها ان من لم يقر بالله عزوجل ، لم يحتنب معاصيه ، و لم ينته عن ارتكاب الكبائر، و لم يراقب احدا فيما يشتهى و يستلذ من الفساد و الظلم فاذا فعل الناس هذه الاشياء و ارتكب كل ...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید