نرم‎افزار رهنمودهای اخلاقی مقام معظم رهبری تولید شد

  • یکشنبه, 19 مرداد 1393 03:05
  • بازدید 2379 بار

مدیر دفتر اطلاع‌رسانی معاونت تهذیب حوزه گفت: نرم‎افزار تخصصی رهنمودهای اخلاقی مقام معظم رهبری تولید شد.

به گزارش صراط مبین، حجت‎الاسلام طریق‎الاسلامی گفت: امسال قرار بود 20 فعالیت توسط معاونت تهذیب حوزه نمایشگاه بین‌المللی قرآن عرضه شود که با توجه به این نواقص و ظرفیت ناکافی آن، از ارائه برخی از این فعالیت‎ها خودداری شد.
مدیر دفتر اطلاع‌رسانی معاونت تهذیب حوزه یادآورشد: امسال قرار بود سه نرم‌افزار تخصصی و تهذیبی از سوی این معاونت در این نمایشگاه عرضه شود که به همین دلیل این کار به تأخیر افتاد.
وی گفت: آثار تولیدی معاونت تهذیب برای ارائه شخصیت‎های قرآنی و اخلاقی حوزه به جامعه هدف بود که در همین راستا نرم‌افزار تخصصی زندگانی، آثار و کرامات علامه طباطبایی و آیت‎الله شاه آبادی تولید شد.
طریق‎الاسلامی عنوان کرد: نرم‌افزار دیگری که در این معاونت تولید شد، نرم‎افزاری با عنوان مکارم ولایت است که در واقع مجموعه‎ای از رهنمودهای اخلاقی رهبر معظم انقلاب اسلامی است.
وی گفت: در واقع این نرم‎افزار یکی از معدود کارهای فرهنگی است که در زمینه مباحث و دروس اخلاقی مقام معظم رهبری تولید شده است.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

گسترش عدالت در همه زمینه ها
آیه شریفه : وَ قُلْ آمَنتُ بِمَا أَنزَلَ اللَّهُ مِن کِتَابٍ وَأُمِرْتُ لِأَعْدِلَ بَیْنَکُمُ ( شوری ، آیه 15)ترجمه : و بگو: من به هر کتابی که خدا نازل کرده است ایمان دارم و به من امر شده است که میان شما به عدالت رفتار کنم، روایت : امام علي(ع) در نهج‌البلاغه مي‌فرمايد : سياسة العدل ثلاث ... استقصاء في عدل (غرر الحکم ، 192) ترجمه : سیاست اجرای عدالت در سه چیز است ... (یکی) فراگیر بودن عدالت .

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید