پیام "سردار سلیمانی" هشداری جدی به جبهه‌ای که علیه جهان اسلام هم قسم شده‌اند

  • شنبه, 11 مرداد 1393 03:03
  • بازدید 2459 بار

یک کارشناس سیاست خارجی گفت: رژیم صهیونیستی با همکاری برخی کشورهای مرتجع عربی مانند عربستان و مصر علیه فلسطین مظلوم در حال جنگ است و این پیام سردار سلیمانی هشداری جدی به جبهه‌ای خواهد بود که علیه جهان اسلام با یکدیگر هم قسم شده‌اند.

به گزارش صراط مبین، "سعدالله زارعی" با اشاره به پیام "سردار سلیمانی" مبنی بر اینکه جام خشم را بر سر صهیونیست‌ها می‌ریزیم تا زمین و آسمان و دریا برای آن‌ها تبدیل به جهنم شود، اظهار داشت: پیام سردار سلیمانی پیام ملت ایران و امت اسلام است.
وی ادامه داد: رژیم صهیونیستی با همکاری برخی کشورهای مرتجع عربی مانند عربستان و مصر علیه فلسطین مظلوم در حال جنگ است و این پیام سردار سلیمانی هشداری جدی به جبهه‌ای خواهد بود که علیه جهان اسلام با یکدیگر هم قسم شده‌اند.
این کار‌شناس سیاست خارجی تصریح کرد: بازتاب این پیام در غزه این است که مردم این کشور که زخم عمیقی از خیانت کشورهای عربی بر پیکر خود دیده‌اند، از پیام سردار سلیمانی اطمینان حاصل کنند که ملت ایران در جبهه مقاومت از آن‌ها حمایت می‌کند و این موضوع بر توانایی‌های مردم غزه خواهد افزود.
زارعی تاکید کرد: آنچه سردار سلیمانی بر آن تاکید کرد، صرفا یک هشدار سیاسی و ابراز همدردی نبود، بلکه فلسطینی‌ها به خوبی می‌دانند که سردار همیشه در کنار آن‌ها بوده و از آن‌ها حمایت می‌کند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: از طرف دیگر رژیم صهیونیستی می‌داند که سردار سلیمانی از جدی‌ترین دشمن آن‌ها در عرصه منطقه‌ای و بین‌المللی به حساب می‌آید و دوست و دشمن پیام وی را جدی گرفتند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

رعایت شخصیت افراد
قرآن : يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنُوا لا يَسْخَرْ قَوْمٌ مِنْ قَوْمٍ عَسي‏ أَنْ يَکُونُوا خَيْراً مِنْهُمْ وَ لا نِساءٌ مِنْ نِساءٍ عَسي‏ أَنْ يَکُنَّ خَيْراً مِنْهُنَّ وَ لا تَلْمِزُوا أَنْفُسَکُمْ وَ لا تَنابَزُوا بِالْأَلْقابِ بِئْسَ الاِسْمُ الْفُسُوقُ بَعْدَ الْإيمانِ وَ مَنْ لَمْ يَتُبْ فَأُولئِکَ هُمُ الظَّالِمُونَ (سوره حجرات، آیه 11)ترجمه: ای کسانی که ایمان آورده اید ، نباید قومی قوم دیگر را ریشخند کند ، شاید آنها از اینها بهتر باشند ، و نباید زنانی زنانِ [ دیگر ] را [ ریشخند کنند ] ، شاید آنها از اینها بهتر باشند ، و از یکدیگر عیب مگیرید ، و به همدیگر لقبهای زشت مدهید چه ناپسندیده است ...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید