همایش ملی «دین و تکامل»برگزار می‌شود

  • دوشنبه, 06 مرداد 1393 03:08
  • بازدید 2391 بار

مسئول روابط عمومی دانشگاه شهرکرد از برگزاری همایش ملی دین و تکامل با هدف بررسی روند تکامل در عالم حیات در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش صراط مبین، محمدرضا زارعیان، روابط عمومی دانشگاه شهرکرد اظهار کرد: همایش ملی دین و تکامل با هدف تجمیع اندیشمندان و محققان علوم مختلف و بررسی مبحث تکامل در عالم حیات و تولد میدان‌هایی جدید در کندوکاش این علم، از سوی دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه شهرکرد، 12 و 13 شهریور در این دانشگاه برگزار می‌شود.
وی افزود: این همایش ملی با محوریت تکامل انسان از دیدگاه ادیان، تکامل در محیط ‌زیست و شواهد زیستی و محیطی تکامل، با شرکت دانشجویان دوره‌ کارشناسی و تحصیلات تکمیلی، طلاب و اساتید برگزار می‎شود.
به گفته زارعیان، علاقه‌مندان می‌توانند در زمینه‌ مقالات مربوط به رشته‌های علوم‌ انسانی، علوم دینی و حوزوی با زمینه‌ مطالعاتی رابطه با آفرینش، تحقیقات و موضوعات علمی در حیطه‌ پزشکی مرتبط با تکامل، رشته‌های مرتبط با علوم زیستی، مولکولی و تحقیقاتی در رابطه با تکامل موجودات زنده و موارد مشابه و رشته‌ها و تحقیقات مربوط به محیط‌ زیست و تأثیرات آن در فون و فلور طبیعت در این همایش ملی شرکت کنند.
زارعیان با بیان اینکه کمیته علمی همایش ملی دین و تکامل برای تمامی شرکت‌کنندگان در همایش علاوه بر گواهی فرهنگی، گواهی پژوهشی نیز صادر می‌کند، اظهار کرد: علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت نام، ارسال مقالات و کسب اطلاعات بیشتر به تارنمای www.GeraPress.com صفحه همایش ملی دین و تکامل مراجعه کنند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

گسترش عدالت در همه زمینه ها
آیه شریفه : وَ قُلْ آمَنتُ بِمَا أَنزَلَ اللَّهُ مِن کِتَابٍ وَأُمِرْتُ لِأَعْدِلَ بَیْنَکُمُ ( شوری ، آیه 15)ترجمه : و بگو: من به هر کتابی که خدا نازل کرده است ایمان دارم و به من امر شده است که میان شما به عدالت رفتار کنم، روایت : امام علي(ع) در نهج‌البلاغه مي‌فرمايد : سياسة العدل ثلاث ... استقصاء في عدل (غرر الحکم ، 192) ترجمه : سیاست اجرای عدالت در سه چیز است ... (یکی) فراگیر بودن عدالت .

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید