بازیگرانی در جهان اسلام بدنبال ساکت گذاشتن ماجرای فلسطین هستند

  • جمعه, 03 مرداد 1393 03:01
  • بازدید 2244 بار

دبیر شورای عالی امنیت ملی با اشاره به مقاومت مردم مظلوم غزه در مقابل جنایات رژیم غاصب صهیونیستی، گفت: امروز کسانی که در غزه مقاومت می کنند فرزندان روز قدس هستند و پیام امام راحل را به خوبی درک کرده و غزه را به دژ محکمی تبدیل کرده اند.

به گزارش صراط مبین، علی شمخانی گفت: جنایات ددمنشانه رژیم صهیونیستی خون مسلمانان را به جوش آورده است و آنان برای حمایت همه جانبه از مردم مظلوم غزه حضوری باشکوه و گسترده در مراسم راهپیمایی روز قدس داشتند.

وی بر لزوم وحدت و انسجام مسلمانان تاکید کرد و گفت: همان طوری که مقام معظم رهبری فرموده اند راه مقابله با تجاوز دهشتناک رژیم غاصب اشغالگر قدس دل بستن به مجامع بین المللی و ساکتین نیست و خود مسلمانان باید اقدامی اساسی در این زمینه به عمل آورند.

وی با اشاره به حضور باشکوه مردم در این مراسم اظهار کرد: مردم به پیام رهبری بار دیگر لبیک گفتند و حضوری گسترده در این مراسم داشتند.

شمخانی اظهار امیدواری کرد: جهان اسلام چاره اندیشی اساسی و جدی در این زمینه به عمل آورند و ساکتین نیز اقدامی صورت داده تا درنهایت شاهد خلاص شدن مردم غزه از محاصره باشیم.

وی با اشاره به تفاوت های روز قدس سال ۵۸ و ۹۳ اظهار کرد: این دو روز تفاوت های زیادی با هم داشته که از جمله آن فهمیدن همگان به جنایتکار بودن رژیم صهیونیستی و حمایت بی چون وچرای استکبار جهانی از این رژیم است.

شمخانی با بیان این که وحدت و اتحاد مهم ترین راهکار برای رسیدن به این هدف مهم است، گفت: اما متاسفانه در جهان اسلام بازیگرانی وجود دارند که به جای ایجاد اتحاد و انسجام بدنبال ساکت گذاشتن این وضعیت هستند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

رعایت شخصیت افراد
قرآن : يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنُوا لا يَسْخَرْ قَوْمٌ مِنْ قَوْمٍ عَسي‏ أَنْ يَکُونُوا خَيْراً مِنْهُمْ وَ لا نِساءٌ مِنْ نِساءٍ عَسي‏ أَنْ يَکُنَّ خَيْراً مِنْهُنَّ وَ لا تَلْمِزُوا أَنْفُسَکُمْ وَ لا تَنابَزُوا بِالْأَلْقابِ بِئْسَ الاِسْمُ الْفُسُوقُ بَعْدَ الْإيمانِ وَ مَنْ لَمْ يَتُبْ فَأُولئِکَ هُمُ الظَّالِمُونَ (سوره حجرات، آیه 11)ترجمه: ای کسانی که ایمان آورده اید ، نباید قومی قوم دیگر را ریشخند کند ، شاید آنها از اینها بهتر باشند ، و نباید زنانی زنانِ [ دیگر ] را [ ریشخند کنند ] ، شاید آنها از اینها بهتر باشند ، و از یکدیگر عیب مگیرید ، و به همدیگر لقبهای زشت مدهید چه ناپسندیده است ...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید