استکبار جهانی به دنبال انزوا در دین اسلام است

  • جمعه, 03 مرداد 1393 03:01
  • بازدید 2431 بار

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: استکبار جهانی برنامه‌های مختلفی از جمله تخریب و به انزوا کشاندن دین اسلام، ایجاد درگیری در منطقه و تغییر نقشه خاورمیانه را در دستور کار دارد و برای اجرای این اهداف شوم تلاش می‌کند.

به گزارش صراط مبین، عوض حیدرپور ظهر امروز در جمع راهپیمایان روز جهانی قدس شهرستان اظهار کرد: روز جهانی قدس را نقطه عطف همدلی و یکپارچگی مسلمانان جهان در مقابل زورگویی‌های صهیونیست و استکبار جهانی بوده و کشتار مردم مظلوم غزه نشان از ترس و درماندگی صهیونیسم در مقابل جبهه مقاومت اسلامی دارد.
وی افزود: بر اساس فرمایش امام راحل، محو اسرائیل از زمین مبنای برپایی روز جهانی قدس است که با تداوم این مقاومت و پایداری در آینده‌ای نه چندان دور شاهد نابودی صهیونیست هستیم.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با توجه به مسائل فعلی که در کشورهای اسلامی مانند سوریه و مصر وجود دارد، ملت‌های مسلمان به وحدت و اتحاد بیشتری نیاز دارند و روز قدس فرصتی بوده تا ملت‌های مسلمان یکپارچه خشم و انزجار خود از کشورهای توطئه‌گر و استکبار را فریاد بزنند.
وی بیان کرد: استکبار جهانی برنامه‌های مختلفی از جمله تخریب و به انزوا کشاندن دین اسلام، ایجاد درگیری در منطقه و تغییر نقشه خاورمیانه را در دستور کار دارد و برای اجرای کامل این اهداف شوم مذبوحانه تلاش می‌کند.
حیدرپور با بیان اینکه امیدواریم رژیم غاصب صهیونیستی به خود بیاید و بساط خود را در خاورمیانه جمع کند چراکه آزادی فلسطین نزدیک بوده، خاطرنشان کرد: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی دو کانون در جهان اسلام نیروی مبارز تربیت می‌کردند، یکی شامات به محوریت سوریه و اردوگاه فلسطین و کانون دیگر پاکستان بود.
وی تصریح کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی محوریت آموزش‌های نظامی و عقیدتی برای جهان اسلام متصل شد به ایران که بخشی از این آموزش‌ها در تهران، قم و اصفهان بوده و از سراسر جهان برای آموزش به ایران می‌آمدند، بنابراین نتیجه این آموزش‌ها سبب شد که حماس شکل بگیرد.
نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی افزود: ما به حماس نقشه دادیم که چگونه موشک و پهباد بسازند و آنقدر موشک ساختند که امروز اسرائیل به دنبال واسطه می‌گردد و حماس گفته آنقدر می‌جنگیم تا اسرائیل را خسته کنیم.
وی بیان کرد: در کنار حماس پدیده داعش شکل گرفته است که سابقه آنها به تکفیری‌ها و سلفی‌ها باز می‌گردد که سابقه‌شان در تاریخ اسلام به 1400 سال قبل تا الان مربوط می‌شود.
نماینده مردم شهرضا در مجلس تصریح کرد: بعد از سال 2003 که صدام را اعدام کردند نیروهای القاعده و لشکرهای سنی ابوبکر بغدادی در زندان‌های آمریکا آموزش دیدند و در حال حاضر به محوری تبدیل شدند که جهان اسلام را آشفته کردند.
وی با بیان اینکه در روز نخست که داعش را تشکیل دادند به آنها برای اهداف خود 4 میلیارد دلار پول دادند، افزود: آنها با وجود حکومت شیعه در عراق نتوانستند کار خود را شروع کنند بنابراین به سوریه رفتند و می‌خواستند دولت اسلامی عراق و شام را تشکیل دهند.
حیدرپور گفت: بعد از تصریف چند شهر سوریه به عراق آمدند و شهرهای الانبار، نینوا، موصل و صلاح الدین را گرفتند اما با پیام مرجعیت شیعه مردم به مقاومت با آنها پرداختند.
وی بیان کرد: امسال سخت‌ترین ماه رمضان را در جمهوری اسلامی ایران پشت سر می‌گذاریم و این سختی به قوت خود باقی است.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس تصریح کرد: در جلساتی که در مجلس شورای اسلامی داشتیم اعلام کردیم دولت جمهوری اسلامی ایران به نیابت از سوی مجلس می‌تواند و باید هرگونه پشتیبانی اعم از مادی و معنوی را در جهت صیانت از اسلام و برخورد با داعشی‌ها که قسمتی از بدنه اسرائیلی‌ها و آمریکایی‌ها هستند که در جهان اسلام بر علیه مسلمانان می‌جنگند هزینه کند.
وی تصریح کرد: اگر رهبر معظم انقلاب درخواست کردند به میدان می‌آییم و به فرمان ایشان لبیک می‌گوییم، همانگونه که در دفاع مقدس و انقلاب در میدان حاضر شدیم با لبیک مقام معظم رهبری برای دفاع از مردم غزه حضور پیدا می‌کنیم.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

ایمان و معنویت
قرآن :  وَلَوْ أَنَّ أَهْلَ الْقُرَى آمَنُواْ وَاتَّقَواْ لَفَتَحْنَا عَلَيْهِم بَرَكَاتٍ مِّنَ السَّمَاء وَالأَرْضِ و ...  (سوره اعراف، آیه 96)ترجمه: و اگر مردم شهرها ايمان آورده و به تقوا گراييده بودند، قطعاً بركاتى از آسمان و زمين برايشان مى‏گشوديم و ... حدیث : قال الامام الرضا عليه السلام فيما نقله فضل بن شاذان ..فان قال (قائل ): لم امر الخلق بالاقرار بالله و برسله و بحججه ، و بما جاء من عندالله عزوجل ؟ قيل : لعلل كثيرة : منها ان من لم يقر بالله عزوجل ، لم يحتنب معاصيه ، و لم ينته عن ارتكاب الكبائر، و لم يراقب احدا فيما يشتهى و يستلذ من الفساد و الظلم فاذا فعل الناس هذه الاشياء و ارتكب كل ...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید