استکبار جهانی به دنبال انزوا در دین اسلام است

  • جمعه, 03 مرداد 1393 03:01
  • بازدید 2597 بار

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: استکبار جهانی برنامه‌های مختلفی از جمله تخریب و به انزوا کشاندن دین اسلام، ایجاد درگیری در منطقه و تغییر نقشه خاورمیانه را در دستور کار دارد و برای اجرای این اهداف شوم تلاش می‌کند.

به گزارش صراط مبین، عوض حیدرپور ظهر امروز در جمع راهپیمایان روز جهانی قدس شهرستان اظهار کرد: روز جهانی قدس را نقطه عطف همدلی و یکپارچگی مسلمانان جهان در مقابل زورگویی‌های صهیونیست و استکبار جهانی بوده و کشتار مردم مظلوم غزه نشان از ترس و درماندگی صهیونیسم در مقابل جبهه مقاومت اسلامی دارد.
وی افزود: بر اساس فرمایش امام راحل، محو اسرائیل از زمین مبنای برپایی روز جهانی قدس است که با تداوم این مقاومت و پایداری در آینده‌ای نه چندان دور شاهد نابودی صهیونیست هستیم.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با توجه به مسائل فعلی که در کشورهای اسلامی مانند سوریه و مصر وجود دارد، ملت‌های مسلمان به وحدت و اتحاد بیشتری نیاز دارند و روز قدس فرصتی بوده تا ملت‌های مسلمان یکپارچه خشم و انزجار خود از کشورهای توطئه‌گر و استکبار را فریاد بزنند.
وی بیان کرد: استکبار جهانی برنامه‌های مختلفی از جمله تخریب و به انزوا کشاندن دین اسلام، ایجاد درگیری در منطقه و تغییر نقشه خاورمیانه را در دستور کار دارد و برای اجرای کامل این اهداف شوم مذبوحانه تلاش می‌کند.
حیدرپور با بیان اینکه امیدواریم رژیم غاصب صهیونیستی به خود بیاید و بساط خود را در خاورمیانه جمع کند چراکه آزادی فلسطین نزدیک بوده، خاطرنشان کرد: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی دو کانون در جهان اسلام نیروی مبارز تربیت می‌کردند، یکی شامات به محوریت سوریه و اردوگاه فلسطین و کانون دیگر پاکستان بود.
وی تصریح کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی محوریت آموزش‌های نظامی و عقیدتی برای جهان اسلام متصل شد به ایران که بخشی از این آموزش‌ها در تهران، قم و اصفهان بوده و از سراسر جهان برای آموزش به ایران می‌آمدند، بنابراین نتیجه این آموزش‌ها سبب شد که حماس شکل بگیرد.
نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی افزود: ما به حماس نقشه دادیم که چگونه موشک و پهباد بسازند و آنقدر موشک ساختند که امروز اسرائیل به دنبال واسطه می‌گردد و حماس گفته آنقدر می‌جنگیم تا اسرائیل را خسته کنیم.
وی بیان کرد: در کنار حماس پدیده داعش شکل گرفته است که سابقه آنها به تکفیری‌ها و سلفی‌ها باز می‌گردد که سابقه‌شان در تاریخ اسلام به 1400 سال قبل تا الان مربوط می‌شود.
نماینده مردم شهرضا در مجلس تصریح کرد: بعد از سال 2003 که صدام را اعدام کردند نیروهای القاعده و لشکرهای سنی ابوبکر بغدادی در زندان‌های آمریکا آموزش دیدند و در حال حاضر به محوری تبدیل شدند که جهان اسلام را آشفته کردند.
وی با بیان اینکه در روز نخست که داعش را تشکیل دادند به آنها برای اهداف خود 4 میلیارد دلار پول دادند، افزود: آنها با وجود حکومت شیعه در عراق نتوانستند کار خود را شروع کنند بنابراین به سوریه رفتند و می‌خواستند دولت اسلامی عراق و شام را تشکیل دهند.
حیدرپور گفت: بعد از تصریف چند شهر سوریه به عراق آمدند و شهرهای الانبار، نینوا، موصل و صلاح الدین را گرفتند اما با پیام مرجعیت شیعه مردم به مقاومت با آنها پرداختند.
وی بیان کرد: امسال سخت‌ترین ماه رمضان را در جمهوری اسلامی ایران پشت سر می‌گذاریم و این سختی به قوت خود باقی است.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس تصریح کرد: در جلساتی که در مجلس شورای اسلامی داشتیم اعلام کردیم دولت جمهوری اسلامی ایران به نیابت از سوی مجلس می‌تواند و باید هرگونه پشتیبانی اعم از مادی و معنوی را در جهت صیانت از اسلام و برخورد با داعشی‌ها که قسمتی از بدنه اسرائیلی‌ها و آمریکایی‌ها هستند که در جهان اسلام بر علیه مسلمانان می‌جنگند هزینه کند.
وی تصریح کرد: اگر رهبر معظم انقلاب درخواست کردند به میدان می‌آییم و به فرمان ایشان لبیک می‌گوییم، همانگونه که در دفاع مقدس و انقلاب در میدان حاضر شدیم با لبیک مقام معظم رهبری برای دفاع از مردم غزه حضور پیدا می‌کنیم.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

رعایت شخصیت افراد
قرآن : يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنُوا لا يَسْخَرْ قَوْمٌ مِنْ قَوْمٍ عَسي‏ أَنْ يَکُونُوا خَيْراً مِنْهُمْ وَ لا نِساءٌ مِنْ نِساءٍ عَسي‏ أَنْ يَکُنَّ خَيْراً مِنْهُنَّ وَ لا تَلْمِزُوا أَنْفُسَکُمْ وَ لا تَنابَزُوا بِالْأَلْقابِ بِئْسَ الاِسْمُ الْفُسُوقُ بَعْدَ الْإيمانِ وَ مَنْ لَمْ يَتُبْ فَأُولئِکَ هُمُ الظَّالِمُونَ (سوره حجرات، آیه 11)ترجمه: ای کسانی که ایمان آورده اید ، نباید قومی قوم دیگر را ریشخند کند ، شاید آنها از اینها بهتر باشند ، و نباید زنانی زنانِ [ دیگر ] را [ ریشخند کنند ] ، شاید آنها از اینها بهتر باشند ، و از یکدیگر عیب مگیرید ، و به همدیگر لقبهای زشت مدهید چه ناپسندیده است ...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید