داعش محصول یک توطئه ضد دین اسلام

  • جمعه, 03 مرداد 1393 03:01
  • بازدید 2289 بار

معاون وزیر امور خارجه گفت: گروه داعش محصول توطئه ضد دین اسلام است و پشت سر این گروه، یک جریان بزرگ مالی، تبلیغاتی و رسانه ای وجود دارد.

به گزارش صراط مبین، ˈحسن قشقاویˈ روز جمعه در جمع راهپیمایان روز قدس در خمینی شهر استان اصفهان اظهار کرد: در بیشترین آمار، شمار افراد این گروه پنج هزار نفر اعلام شده و برای مردم جهان این سوال وجود دارد که این تعداد چگونه شهر موصل را تصرف، و پنج استان عراق را در کمترین زمان مورد یورش قرار دادند.

وی با بیان اینکه نباید ساده لوحانه به موضوع داعش نگاه کرد، گفت: نفوذ اینتریتی این گروه در دنیا برای جذب و فراخوان جوانان ساده لوح از قلب اروپا، آمریکا و آسیا جای سوال و تحلیل دارد، که آیا یک شبکه قوی غربی از آنها حمایت نمی کند؟

قشقاوی با بیان اینکه نظام ما وجود و تشکیل القاعده و گروه داعش را به سادگی و ساده لوحانه نگاه و باور نکرده، اظهارکرد: هدف از تشکیل گروه داعش ایجاد جنگ طایفه ای بین مذهب شیعه و سنی و پیشبرد اهداف استکبار در منطقه است.

وی با بیان اینکه به برکت وجود رهبر معظم انقلاب، امروز نظام ما در انسجام کامل است و بین ادیان اهل کتاب و مذاهب مختلف در کشور ما وحدت وجود دارد، گفت: باید انسجام بین مذاهب و ادیان دینی درسطح شهرستان ها، استان ها و کشورمان تقویت و حفظ ، و از اختلاف پرهیز شود.

قشقاوی همچنین با اشاره به مذاکرات هسته ای و شرایط جهانی افزود: دستگاه دپیلماسی کشور راهکاری جز مقاومت در مقابل دستگاه های دپیلماسی غربی ندارد.

وی اظهار کرد: تیم مذاکره کننده هسته ای مثل رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، مقابل زیادخواهی طرف غربی ایستادگی کرده، و برای حفظ منافع نظام و انقلاب منطق قوی و استدلال دارد.

معاون وزیر امور خارجه گفت: تیم مذاکره کننده هسته ای در چارچوب نظام و انقلاب هرگز یک قدم از مواضع حق و قانونی ملت ایران عقب نشینی نمی کند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

رعایت شخصیت افراد
قرآن : يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنُوا لا يَسْخَرْ قَوْمٌ مِنْ قَوْمٍ عَسي‏ أَنْ يَکُونُوا خَيْراً مِنْهُمْ وَ لا نِساءٌ مِنْ نِساءٍ عَسي‏ أَنْ يَکُنَّ خَيْراً مِنْهُنَّ وَ لا تَلْمِزُوا أَنْفُسَکُمْ وَ لا تَنابَزُوا بِالْأَلْقابِ بِئْسَ الاِسْمُ الْفُسُوقُ بَعْدَ الْإيمانِ وَ مَنْ لَمْ يَتُبْ فَأُولئِکَ هُمُ الظَّالِمُونَ (سوره حجرات، آیه 11)ترجمه: ای کسانی که ایمان آورده اید ، نباید قومی قوم دیگر را ریشخند کند ، شاید آنها از اینها بهتر باشند ، و نباید زنانی زنانِ [ دیگر ] را [ ریشخند کنند ] ، شاید آنها از اینها بهتر باشند ، و از یکدیگر عیب مگیرید ، و به همدیگر لقبهای زشت مدهید چه ناپسندیده است ...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید