مردم در حکومت اسلامی جایگاه ویژه دارد

  • شنبه, 21 تیر 1393 03:03
  • بازدید 2098 بار

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران را حکومتی عنوان کرد که مردم درآن ازجایگاه ویژه و اصلی برخوردارند.

به گزارش صراط مبین، محمدعلی مددی درآیین افتتاح ساختمان اداری تامین اجتماعی ترکمانچای از آنچه که به عنوان کم لطفی ها که در خصوص این بخش خواند انتقاد بعمل آورد و گفت : مردم ترکمانچای به لحاظ تقدیم شهدای زیاد در راه سازندگی کشور، شایسته تکریم و برخورداری از تمامی امکانات لازم است.

وی با بیان اینکه ارزش مسئولین دراین نظام به اندازه خدمتگزاری آنها به مردم است گفت: تمام مسئولین موظفند که در راستای رضایتمندی و تامین نیازهای مردم بکوشند.

مددی با اذعان بر اینکه مردم و حرمت و کرامت آنها در حاشیه قرارگرفته و چندان مورد توجه قرار نمی گیرد خواستار توجه بیش از پیش مسوولین به مردم که ولی نعمتان نظام هستند شد.

وی خطاب به مدیر کل تامین اجتماعی استان گفت: نزدیک به دو سال است که در راستای احداث درمانگاه ترکمانچای تلاش کرده ، مشکل را مطرح کرده و راه حل ارائه نمودیم اما مسئولین کم لطفی می کنند.

نماینده مردم میانه افزود: با جمعیت بالای تحت پوشش تامین اجتماعی دراین بخش ، اداره دایر شده اما درمانگاه ایجاد نشده است.

مددی اظهار کرد: تا کی باید تمامی تعهدات و قول ها روی کاغذ مانده و عملی نشوند که در این راستا ما مصرانه خواستار حل این مشکل هستیم تا با کمک های مردمی و خیرین درمانگاه را تجهیز کنیم.

وی اظهار امیدواری کرد که با افتتاح ساختمان اداری قدم بعدی برای راه اندازی درمانگاه در اسرع زمان برداشته شود.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

رعایت شخصیت افراد
قرآن : يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنُوا لا يَسْخَرْ قَوْمٌ مِنْ قَوْمٍ عَسي‏ أَنْ يَکُونُوا خَيْراً مِنْهُمْ وَ لا نِساءٌ مِنْ نِساءٍ عَسي‏ أَنْ يَکُنَّ خَيْراً مِنْهُنَّ وَ لا تَلْمِزُوا أَنْفُسَکُمْ وَ لا تَنابَزُوا بِالْأَلْقابِ بِئْسَ الاِسْمُ الْفُسُوقُ بَعْدَ الْإيمانِ وَ مَنْ لَمْ يَتُبْ فَأُولئِکَ هُمُ الظَّالِمُونَ (سوره حجرات، آیه 11)ترجمه: ای کسانی که ایمان آورده اید ، نباید قومی قوم دیگر را ریشخند کند ، شاید آنها از اینها بهتر باشند ، و نباید زنانی زنانِ [ دیگر ] را [ ریشخند کنند ] ، شاید آنها از اینها بهتر باشند ، و از یکدیگر عیب مگیرید ، و به همدیگر لقبهای زشت مدهید چه ناپسندیده است ...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید