اسلام تقلبی نوظهور داعش برای تخریب اسلام انقلابی امام خمینی(ره) است

  • پنج شنبه, 12 تیر 1393 03:02

نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اسلام خشن نوظهور توسط گروهک داعش در سوریه و عراق، گفت: اسلام تقلبی این گروه، برای تخریب چهره اسلام انقلابی مورد تایید امام خمینی (ره) ظهور یافته است.

به گزارش صراط مبین، علیرضا خسروی روز پنجشنبه در جمع کارکنان اداره کل دامپزشکی استان سمنان با اشاره به اجرای خشن احکام اسلام توسط گروه داعش مانند قطع دست و گردن، این اقدام را برای ایجاد ترس و وحشت عنوان کرد: اگر مردم در برابر این گروه بایستند، آنها عقب نشینی می کنند.
وی گفتمان و اهداف این گروه تروریستی را با کشورهای غربی مشترک دانست و اظهار کرد: اگر حجاب اسلامی را بخواهیم در سایت یوتیوپ بگذاریم اجازه نمی دهند ولی نمایش این میزان خشونت گروه های شبه نظامی در عراق در یوتیوپ، تنها با هدف و گفتمان مشترک این گروه با غربی ها ممکن است.
نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه ایجاد رعب و وحشت در دل مردم را هدف نمایش خشونت گروه داعش در عراق در رسانه ها عنوان و تصریح کرد: هدف آنها از ایجاد ترس و خشونت این است که شهرهای بعدی پیش از رسیدن گروه های شبه نظامی داعش، از مردم خالی شود و سقوط کند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

رفع گرفتاری مردم
آیه شریفه  : لَن تَنَالُواْ الْبِرَّ حَتَّى تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ (سوره : آل عمران  ، آیه : 92)ترجمه : نيکی را در نخواهيد يافت تا آنگاه که از آنچه دوست می داريد انفاق کنيدروایت : الامام الرضا (ع) فی بیان اوصاف النبی (ص) : أَفْضَلُهُمْ عِنْدَهُ وَ أَعَمُّهُمْ نَصِيحَةً لِلْمُسْلِمِينَ وَ أَعْظَمُهُمْ عِنْدَهُ مَنْزِلَةً أَحْسَنُهُمْ مُوَاسَاةً وَ مُوَازَرَةً. (عیون اخبار الرضا ، ج1 ، ص 308)ترجمه : امام رضا (ع) در خصوص ویژگی های پیامبر(ص) فرمودند : برترین مسلمانان نزد پیامبر کسی بود که بیشتر از همه خیرخواه مسلمانان بود و محترم ترین مسلمانان نزد او کسی بود که بهتر از همه به کمک رسانی و مدد...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

HTML 5نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید