اسلام تقلبی نوظهور داعش برای تخریب اسلام انقلابی امام خمینی(ره) است

  • پنج شنبه, 12 تیر 1393 03:02
  • بازدید 1873 بار

نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اسلام خشن نوظهور توسط گروهک داعش در سوریه و عراق، گفت: اسلام تقلبی این گروه، برای تخریب چهره اسلام انقلابی مورد تایید امام خمینی (ره) ظهور یافته است.

به گزارش صراط مبین، علیرضا خسروی روز پنجشنبه در جمع کارکنان اداره کل دامپزشکی استان سمنان با اشاره به اجرای خشن احکام اسلام توسط گروه داعش مانند قطع دست و گردن، این اقدام را برای ایجاد ترس و وحشت عنوان کرد: اگر مردم در برابر این گروه بایستند، آنها عقب نشینی می کنند.
وی گفتمان و اهداف این گروه تروریستی را با کشورهای غربی مشترک دانست و اظهار کرد: اگر حجاب اسلامی را بخواهیم در سایت یوتیوپ بگذاریم اجازه نمی دهند ولی نمایش این میزان خشونت گروه های شبه نظامی در عراق در یوتیوپ، تنها با هدف و گفتمان مشترک این گروه با غربی ها ممکن است.
نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه ایجاد رعب و وحشت در دل مردم را هدف نمایش خشونت گروه داعش در عراق در رسانه ها عنوان و تصریح کرد: هدف آنها از ایجاد ترس و خشونت این است که شهرهای بعدی پیش از رسیدن گروه های شبه نظامی داعش، از مردم خالی شود و سقوط کند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

ایمان و معنویت
قرآن :  وَلَوْ أَنَّ أَهْلَ الْقُرَى آمَنُواْ وَاتَّقَواْ لَفَتَحْنَا عَلَيْهِم بَرَكَاتٍ مِّنَ السَّمَاء وَالأَرْضِ و ...  (سوره اعراف، آیه 96)ترجمه: و اگر مردم شهرها ايمان آورده و به تقوا گراييده بودند، قطعاً بركاتى از آسمان و زمين برايشان مى‏گشوديم و ... حدیث : قال الامام الرضا عليه السلام فيما نقله فضل بن شاذان ..فان قال (قائل ): لم امر الخلق بالاقرار بالله و برسله و بحججه ، و بما جاء من عندالله عزوجل ؟ قيل : لعلل كثيرة : منها ان من لم يقر بالله عزوجل ، لم يحتنب معاصيه ، و لم ينته عن ارتكاب الكبائر، و لم يراقب احدا فيما يشتهى و يستلذ من الفساد و الظلم فاذا فعل الناس هذه الاشياء و ارتكب كل ...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید