اعمال تروریستی، خللی در آرمان های انقلاب ایجاد نکرد

  • جمعه, 06 تیر 1393 03:08

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: اعمال تروریستی گروهک های وابسته به استکبار جهانی، خللی در آرمان های انقلاب اسلامی ایجاد نکرد.

به گزارش صراط مبین، آیت الله محسن مجتهد شبستری در خطبه های نماز جمعه تبریز با اشاره به شهادت 72 تن از یاران انقلاب در هفتم تیر سال 60 و همچنین سوء قصد به جان رهبر معظم انقلاب یک روز قبل از انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی افزود: ترور شخصیت های تاثیرگذار انقلاب از جمله توطئه های استکبار برای لطمه زدن به نظام بود.

وی با اشاره به اینکه اعمال تروریستی موجب برملا شدن خوی جنایتکارانه آمریکا و حامیانش شد، تاکید کرد: نظام جمهوری اسلامی با اعمال تروریستی تضعیف نمی شود.

امام جمعه تبریز با اشاره به ناامنی های عراق گفت: گروهک داعش با تحریک استکبار به جان مردم مسلمان عراق افتاده و در این جنایت ها هم دست پنهان آمریکا دیده می شود.

وی با بیان اینکه ایجاد آشوب در عراق به منظور تغییر دولت است، افزود: آمریکا با رهبری این اعمال جنایتکارانه می خواهد دولت نوری المالکی را ساقط کند.

امام جمعه تبریز با اشاره به همراهی عربستان با گروهک داعش گفت: ملت عراق با همدلی و تبعیت از مرجعیت در برابر این جنایات مقاومت کرده و گروهک تروریستی داعش را از سرزمین خود عقب خواهند راند.

وی اظهار کرد: شیطان بزرگ همانطور که در سوریه نتیجه نگرفت، در عراق هم شکست خواهد خورد.

آیت الله مجتهد شبستری با تبریک فرارسیدن ماه رمضان اظهارامیدواری کرد: تمام مسلمانان از برکات این ماه بهره مند شوند.

وی با بیان اینکه در توبه در این ماه باز است، گفت: بهترین اعمال این ماه اجتناب از محرمات الهی، پرهیز از دروغ و بهتان و کنترل هواهای نفسانی است.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

رفع گرفتاری مردم
آیه شریفه  : لَن تَنَالُواْ الْبِرَّ حَتَّى تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ (سوره : آل عمران  ، آیه : 92)ترجمه : نيکی را در نخواهيد يافت تا آنگاه که از آنچه دوست می داريد انفاق کنيدروایت : الامام الرضا (ع) فی بیان اوصاف النبی (ص) : أَفْضَلُهُمْ عِنْدَهُ وَ أَعَمُّهُمْ نَصِيحَةً لِلْمُسْلِمِينَ وَ أَعْظَمُهُمْ عِنْدَهُ مَنْزِلَةً أَحْسَنُهُمْ مُوَاسَاةً وَ مُوَازَرَةً. (عیون اخبار الرضا ، ج1 ، ص 308)ترجمه : امام رضا (ع) در خصوص ویژگی های پیامبر(ص) فرمودند : برترین مسلمانان نزد پیامبر کسی بود که بیشتر از همه خیرخواه مسلمانان بود و محترم ترین مسلمانان نزد او کسی بود که بهتر از همه به کمک رسانی و مدد...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

HTML 5نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید