اسلام ترجمان وحدت تشیع و تسنن است

  • سه شنبه, 03 تیر 1393 03:01

نماینده مردم گلپایگان در مجلس گفت: وهابیت و سرکردگان خیمه‌شب‌بازی داعش بدانند که اسلام واقعی، توحید و ترجمان وحدت تشیع و تسنن است.

به گزارش صراط مبین، سید محمد حسین میرمحمدی نماینده مردم گلپایگان در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (سه‌شنبه) در نطق میان ‌دستور خود در صحن علنی اظهار داشت: سه ماه از سال 93 گذشت، احصاء و اعلام عملکرد قوای سه‌گانه در راستای میزان تحقق و پیشرفت سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی و همچنین مبارزه با مفاسد اقتصادی امری ضروری است و گزارش عملکرد باید به ملت ارائه شود.
وی ادامه داد: امید است تا با وحدت و همدلی مسئولان، دستگاه‌های ذیربط امسال شاهد تحولی بزرگ در نظام اقتصادی کشور باشیم.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با حمایت از تیم مذاکره‌کننده کشورمان و تقدیر از اقدامات کنترلی دولت در ارتباط با مهار تورم خاطرنشان کرد: جا دارد تا درخواست ایجاد تحرک و رونق اقتصادی و اجرایی شدن قانون مترقی عفاف و حجاب، نظارت دولت و دستگاه‌های مذکور بر تمام بخش‌های ستادی و اجرایی تقویت شود.
میرمحمدی تصریح کرد: وهابیت و سرکردگان خیمه‌شب‌بازی داعش بدانند که اسلام واقعی، توحید و ترجمان وحدت تشیع و تسنن است و وعده الهی درباره فتنه‌انگیزان و نابودی آنها محقق خواهد شد.
وی در پایان خواستار نظارت آموزش و پرورش بر مدارس ایرانی خارج از کشور، به ویژه در کشور مالزی و همچنین افزایش حقوق یکسان و حل مشکل اشتغال و وام ازدواج جوانان شد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

دشمن شناسی
قرآن : وَ كَذَلِكَ جَعَلْنَا لِكُلِّ نَبِيٍّ عَدُوًّا مِنَ الْمُجْرِمِينَ ...  ( سوره فرقان ، آیه 31 )ترجمه :  و اينگونه براي هر پيامبري دشمني از مجرمان قرار داديم.... حدیثامام علی (ع) : لا تستصغرنّ عدوّاً و ان ضعف (غررالحکم و دررالکلم، ج 6، ص 273)ترجمه : دشمن را کوچک مشمار، هر چند ضعیف باشد.

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

HTML 5نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید