حادثه هفتم تیر باعث استحکام و قاطعیت بیشتر مردم علیه استکبار شد

  • سه شنبه, 03 تیر 1393 03:01
  • بازدید 1834 بار

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: حادثه هفتم تیر و شهادت دکتر بهشتی و یارانش بر خلاف تفکر منافقین، نه تنها نظام را از بین نبرد بلکه مردم ایران را آگاه تر ساخت و بر انسجام و یکپارچگی و قاطعیت اراده شان برای مبار زه بی امان علیه استکبار انگیزه بیشتری بخشید.

به گزارش صراط مبین، محسن صباغ روز سه شنبه در نشست ویژه برگزاری مراسم هفتم تیر افزود: انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی به دست منافقین در واقعه نقطه اوج جریان ترور و خشونتی بود که آزادی، استقلال و موجودیت نظام اسلامی را مورد حمله قرار داده بود.

وی اظهار داشت: نقشه ای که منافقین ودشمنان داخلی و خارجی طراحی کرده بودند این بود که در یک شبانه روز تمام مسوولین نظام را ترور کنند ولی آنها غافل از این بودند که مردم عامل اصلی انقلاب و تداوم آن هستند و نمی توانند آنها را از بین ببرند.

صباغ گفت: توطئه های منافقین در سرنگونی نظام جمهوری اسلامی ایران هیچ نتیجه ای در بر نداشت بلکه باعث تنفر و انزجار بیشتر مردم از این گروه و باعث شد که با ترور شخصیت ها مردم بیش از پیش به امام خود اقتدا کنند و گوش به فرمان امام باشند.

صباغ افزود: فاجعه هفتم تیر مردم ایران اسلامی را بیش از پیش آگاه ساخت و بر انسجام و یکپارچگی وقاطعیت اراده شان برای مبارزه بی امان علیه استکبار ستیزی انگیزه بیشتری بخشید.

رییس ستاد مرکزی برگزاری مراسم شهدای هفتم تیر در ادامه گفت: امسال در سی و سومین سالگرد شهادت شهید بهشتی و یارانشان در سالی که رهبر انقلاب به نام سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامیده است ملت ایران هوشیارتر ،آماده تر و مصمم تر تحت لوای پرچم ولایت در حفظ ارزش های نظام جمهوری اسلامی ایران و دستاوردهای آن در زنده نگه داشتن یاد و خاطره آن شهیدان کوشا هستند.

7 تیر سال 1360 شهید بهشتی و 72 تن از یاران ایشان در یک حادثه تروریستی به دست منافقین در میدان بهارستان به شهادت رسیدند.

از روز پنجشنبه (5تیرماه) به مدت 3 روز یادمان شهدای مجموعه فرهنگی شهدای هفتم تیر درمحل متقل این شهدا برگزار می شود.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

برقراری عدل
اِنَّ النّاسَ يَستَغنونَ اِذا عُدِلَ بَينَهُم وَ تُنزِلُ السَّماءُ رِزقَها وَ تُخرِجُ الارضُ بَرَكَتَها بِاِذنِ اللّه‏ِ تَعالى ؛اگر در ميان مردم عدالت برقرار شود، همه بى‏ نياز مى ‏شوند و به اذن خداوند متعال آسمان روزى خود را فرو مى‏ فرستد و زمين بركت خويش را بيرون مى‏ ريزد.كافى(ط-الاسلامیه) ج 3، ص 568، ح 6 {شبیه این حدیث در من لا یحضر الفقیه ج2 ، ص53 ، ح1677}

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید