بررسی طرح حمایت از آمران به معروف و ناهیان منکر در کمیسیون فرهنگی مجلس

  • یکشنبه, 01 تیر 1393 03:03

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از تصویب کلیات طرح حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر در این کمیسیون خبر داد.

به گزارش صراط مبین، «سیدعلی طاهری» درباره جلسه روز یکشنبه کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: با توجه به تصویب دو فوریت این طرح در جلسه علنی امروز مجلس، کمیسیون فرهنگی به عنوان کمیسیون فرعی رسیدگی کننده به این طرح، آن را بررسی و کلیات آن را به تصویب رساند و سپس وارد رسیدگی به جزئیات آن شد.
نماینده مردم گرگان در مجلس اظهار داشت: در جلسه امروز کمیسیون فرهنگی همچنین احمد سالک رییس کمیسیون گزارشی از بازدید اخیر اعضای این کمیسیون از استان مازندران را ارایه کرد.
طاهری افزود: در این گزارش به بازدید نمایندگان از کارخانه کاغذ مازندران اشاره شده است زیرا این کارخانه بزرگترین کارخانه تولید کننده کاغذ در خاورمیانه است اما با مشکلاتی روبه رو است که مقرر شد رفع این مشکلات در دستور کار کمیسیون قرار گیرد.
به گفته سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس، بازدید از مراکز فرهنگی و ورزشی در دست احداث استان مازندران، بررسی نحوه اجرای طرح پاکسازی سواحل دریا و تاکید بر اهمیت وجود مساجد و روحانیون برای احیای فریضه نماز از دیگر محورهای گزارش سفر نمایندگان بود.
طاهری خاطر نشان کرد: اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس بازدیدی از مسجد جامع فرح­آباد ساری داشتند که به دلیل جنبه های تاریخی آن، اکنون در دست سازمان میراث فرهنگی است.
وی افزود: کمیسیون فرهنگی مجلس پیشنهاد کرده است که از این مسجد تاریخی به عنوان مصلی استفاده شود.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

امانت بودن حکومت
آیه شریفه : إِنَّ اللّهَ يَأْمُرُكُمْ أَن تُؤدُّواْ الأَمَانَاتِ إِلَى أَهْلِهَا وَإِذَا حَكَمْتُم بَيْنَ النَّاسِ أَن تَحْكُمُواْ بِالْعَدْلِ إِنَّ اللّهَ نِعِمَّا يَعِظُكُم بِهِ إِنَّ اللّهَ كَانَ سَمِيعًا بَصِيرًا - سوره : النساء آیه : 58ترجمه : خدا به شما فرمان مى‏دهد كه سپرده‏ها را به صاحبان آنها ردّ كنيد و چون ميان مردم داورى مى‏كنيد، به عدالت داورى كنيد. در حقيقت، نيكو چيزى است كه خدا شما را به آن پند مى‏دهد. خدا شنواى بيناست.

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

HTML 5نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید