اعمال گروهک داعش مصداق فساد در زمین است

  • یکشنبه, 25 خرداد 1393 03:00
  • بازدید 2009 بار

عضو شورای فتاوی اهل سنت خراسان شمالی با محکوم کردن اعمال وحشیانه گروهک داعش در کشتار مسلمانان بیگناه در عراق گفت: این حرکات که مصداق فساد در زمین است قلب هر انسان به خصوص مسلمانان را آزار می دهد.

به گزارش صراط مبین، آخوند ˈگلدی کمالیˈ افزود: اقدامات جنایتکارانه گروهک تروریستی داعش محکوم است و یقینا راه به جایی نمی برد.

وی گفت: بی رحمی این گروه سفاک و ترویست تمامی مسلمانان را متاثر ساخته زیرا کشتن حتی یک نفر به عمد جزای سختی دارد اما این گروهک وحشی کشتار دسته جمعی به راه انداخته اند.

این عالم اهل سنت افزود: دشمنان کشور مسلمان عراق برای ایجاد تفرقه و دشمنی گروهک داعش را به جان مردم انداخته اند تا از این راه بین آنان تفرقه و چندرنگی ایجاد کنند.

آخوند کمالی ادامه داد: اگر مردم عراق در عمل به حکم علمای شیعه و سنی خود دست به دست هم داده و با اتحاد با دولت و ارتش آن کشور وارد صحنه شوند این گروهک تروریستی همچنان که در سوریه، شکست خواهد خورد.

وی از مردم عراق خواست با پرهیز جدی از اختلافات قومی و مذهبی برای دفاع از حریم این کشور اسلامی در برابر عوامل استکبار جهانی و حکام متحجر منطقه قد علم کنند.

10 درصد از جمعیت 867 هزار نفری استان خراسان شمالی را هموطنان ترکمن سنی مذهب تشکیل می دهند که در شهرستانهای بجنورد، راز و جرگلان و مانه و سملقان سکونت دارند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

ایمان و معنویت
قرآن :  وَلَوْ أَنَّ أَهْلَ الْقُرَى آمَنُواْ وَاتَّقَواْ لَفَتَحْنَا عَلَيْهِم بَرَكَاتٍ مِّنَ السَّمَاء وَالأَرْضِ و ...  (سوره اعراف، آیه 96)ترجمه: و اگر مردم شهرها ايمان آورده و به تقوا گراييده بودند، قطعاً بركاتى از آسمان و زمين برايشان مى‏گشوديم و ... حدیث : قال الامام الرضا عليه السلام فيما نقله فضل بن شاذان ..فان قال (قائل ): لم امر الخلق بالاقرار بالله و برسله و بحججه ، و بما جاء من عندالله عزوجل ؟ قيل : لعلل كثيرة : منها ان من لم يقر بالله عزوجل ، لم يحتنب معاصيه ، و لم ينته عن ارتكاب الكبائر، و لم يراقب احدا فيما يشتهى و يستلذ من الفساد و الظلم فاذا فعل الناس هذه الاشياء و ارتكب كل ...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید