حکومت ولایت‌فقیه مقدمه حکومت امام زمان (عج) است

  • پنج شنبه, 22 خرداد 1393 03:03
  • بازدید 2006 بار

امام جمعه رومشکان گفت: درک حکومت اسلامی بر اساس ولایت فقیه مقدمه حکومت جهانی امام زمان (عج) است زیرا هرکس ولی فقیه را بشناسد می تواند حکومت امام زمان (عج) را درک کند.

به گزارش صراط مبین، حجت الاسلام علی اکبر جمیاری اظهار کرد: در نیمه شعبان باید بحث مهدویت را تبیین کنیم چون زنده نگه داشتن مهدویت شناخت امام زمان و نائب بر حق ایشان مقام معظم رهبری است.
وی با اشاره به حکومت جهانی امام زمان (عج) افزود: بنیه اصلی حکومت جهانی امام زمان (عج) حکومت دینی است که بر اساس ولایت فقیه باشد.
حجت الاسلام جمیاری تصریح کرد: با توجه به هجمه هایی که از سوی رسانه های ضد نظام اسلامی و ماهواره ها ی دشمن علیه بحث مهدویت در حال انجام است، ما باید جوانان را با استدلال های قوی از وجود امام زمان (عج) آگاه کنیم.
وی با اشاره به برنامه های شب نیمه شعبان در شهرستان رومشکان افزود: در مسجد امیرالمومنین(ع) رومشکان برای شب نیمه شعبان توسط خیران این شهرستان شام در نظر گرفته شده که در این جلسه از سخنرانان و مداحان اهل بیت برای تبیین شخصیت امام زمان (عج) استفاده می شود.
حجت الاسلام جمیاری بیان کرد: درشب نیمه شعبان به 14 نفر از افردی که مهدی نام دارند و در مراسم شرکت کرده اند به قید قرعه جوایزی در راستای شعار امسال که از سوی مقام معظم رهبری اعلام شده است اهدا می شود.
امام جمعه رومشکان گفت: برای شرکت در دعای ندبه روز نیمه شعبان دعوتنامه هایی را برای مسئولان فرستاده ایم که در همین راستا هم از حجت الاسلام موسوی مسئول سیاست گذاری ائمه جماعت لرستان برای ایراد سخنرانی درباره شخصیت امام زمان (عج) دعوت شده است.
وی با اشاره به زمینه سازی که افراد می توانند برای ظهور امام زمان (عج) داشته باشند، اظهار کرد: خود سازی روحی، شناخت امام زمان (عج) و درک حکومت اسلامی براساس ولایت فقیه مقدمه حکومت جهانی امام زمان (عج) است زیرا هرکس ولی فقیه را بشناسد می تواند حکومت امام زمان (عج) را درک کند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

رعایت شخصیت افراد
قرآن : يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنُوا لا يَسْخَرْ قَوْمٌ مِنْ قَوْمٍ عَسي‏ أَنْ يَکُونُوا خَيْراً مِنْهُمْ وَ لا نِساءٌ مِنْ نِساءٍ عَسي‏ أَنْ يَکُنَّ خَيْراً مِنْهُنَّ وَ لا تَلْمِزُوا أَنْفُسَکُمْ وَ لا تَنابَزُوا بِالْأَلْقابِ بِئْسَ الاِسْمُ الْفُسُوقُ بَعْدَ الْإيمانِ وَ مَنْ لَمْ يَتُبْ فَأُولئِکَ هُمُ الظَّالِمُونَ (سوره حجرات، آیه 11)ترجمه: ای کسانی که ایمان آورده اید ، نباید قومی قوم دیگر را ریشخند کند ، شاید آنها از اینها بهتر باشند ، و نباید زنانی زنانِ [ دیگر ] را [ ریشخند کنند ] ، شاید آنها از اینها بهتر باشند ، و از یکدیگر عیب مگیرید ، و به همدیگر لقبهای زشت مدهید چه ناپسندیده است ...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید