عده‌ای فقط در کلام مطیع رهبری هستند

  • چهارشنبه, 21 خرداد 1393 03:04
  • بازدید 1855 بار

نماینده ولی فقیه در استان البرز گفت: در دوران قبل صحبت از خط رهبری بود و یک عده به صراحت در مقابل آقا ایستادند اما امروز ممکن است یک عده در کلام مطیع باشند اما در عمل اطاعت امر نداشته باشند، باید بصیر و بینا بود.

به گزارش صراط مبین، آیت الله سید محمد مهدی حسینی همدانی نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج در مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه امام حسین (ع) کرج که پیش از ظهر امروز در سالن شهدا کانون جوانان بسیج کرج برگزار شد، گفت: 35 سال از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد و این نظام با فراز و فرودهایی فراوانی را شاهد بوده اما با وجود ولایت فقیه این دوران با بهترین روش سپری شد.
وی ادامه داد: در طول این دوران بسیاری از کشورها که خود از نظام های مستحکمی برخوردار نیستند سعی داشتند نظام جهوری اسلامی را زیر سوال ببرند اما انقلاب اسلامی ایران یک نظام مترقی است که از سوی امام راحل طراحی و اجرایی شد.
نماینده ولی فقیه در استان البرز با بیان اینکه دشمن از روزهای اول پیروزی انقلاب فتنه گری را در کشور ما آغاز کرد، گفت: فتنه بزرگی در سال 88 رخ داد که جامعه را تا مرز ساقط شدن پیش برد اما آن عقبه ای که توانست این بحران را مدیریت کند ولی فقیه بود زیرا اصل ولایت فقیه در کشور ما یک اصل مترقی است و مصداق آن در کشور ما وجود دارد.
آیت الله حسینی همدانی اظهار داشت: 25 سال بعد از ارتحال امام خمینی(ه) کشور اسلامی ما تحت زعامت نایب الامام قرار گرفته است و به طور قطع تاییدات الهی همراه مقام معظم رهبری است که اینگونه تحت توجهات خداوند متعال کشور از بسیاری از مشکلات سربلند بیرون می آید.
وی با تاکید بر کلمه نایب الامام، گفت: مجتهدان و فقهای زیادی در کشور حضور دارند که تمامی آنها در جایگاه خود از اهمیت والایی برخوردارند اما وقتی زعامت به دست شخصی سپرد شد همه باید مطیع باشند.
امام جمعه کرج تصریح کرد: باید برای پیشبرد اهداف نظام اسلامی با تمام وجود انقلاب را باور کینم و حقیقتا مقام معظم رهبری انقلاب را باور کرده اند و به راهی که می روند اعتقاد کامل دارند.
آیت الله حسینی همدانی با بیان اینکه مهمترین اتفاق در سالهای گذشته فتنه 88 بوده است، گفت: یکی از سران فتنه که در حال حاضر در حصر است و یک عده در صدد هستند وی را به عرصه جامعه بازگردانند در مصاحبه ای اظهار داشت ما با ریختن در خیابان ها می خواهیم به رهبری ایران فشار وارد کنیم، مردم را از وی دور کنیم و قدرت را تقسیم کنیم.
وی افزود: با تاکید باید گفته حادثه 88 به معنای واقعی یک فتنه بود و اگر در این زمان هم بصیر نباشیم و به حرکات مرموزانه و موزیانه برخی دقت نداشته باشیم فتنه دیگر به کشور تحمیل خواهد شد.
نماینده ولی فقیه در استان البرز اظهار داشت: این را بدانید انسان در هر مرحله ای از امتحان که پیروز می شود امتحانش در دوره های بعد سخت تر خواهد بود و فنه پیچیده‌تر خواهد شد و باید ما امروز بصیرت خود را افزایش دهیم وگوش به فرمان منویات مقام معظم رهبری باشیم.
آیت‌الله حسینی همدانی ادامه داد: در دوران قبل حرف از خط رهبری بود و یک عده به صراحت در مقابل آقا ایستادند اما امروز ممکن است یک عده در کلام مطیع باشند اما در عمل اطاعت امر نداشته باشند، باید بصیر و بینا بود.
وی در پایان با بیان اینکه ما هشت سال در برابر تمامی قدرت های جهان ایستادگی کردیم و با افتخار هشت سال دفاع مقدس را در کارنامه انقلاب خود به ثبت رسانیدم، تصریح کرد: در دوران فتنه 88 نیز هشت ماه دفاع جانانه از کشور و ولی فقیه انجام دادیم و باید در همه دوران ها به گونه ای بصیرت خود را افزایش دهیم که زمان را بشناسیم و در زمان اقدام کنیم.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

رعایت شخصیت افراد
قرآن : يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنُوا لا يَسْخَرْ قَوْمٌ مِنْ قَوْمٍ عَسي‏ أَنْ يَکُونُوا خَيْراً مِنْهُمْ وَ لا نِساءٌ مِنْ نِساءٍ عَسي‏ أَنْ يَکُنَّ خَيْراً مِنْهُنَّ وَ لا تَلْمِزُوا أَنْفُسَکُمْ وَ لا تَنابَزُوا بِالْأَلْقابِ بِئْسَ الاِسْمُ الْفُسُوقُ بَعْدَ الْإيمانِ وَ مَنْ لَمْ يَتُبْ فَأُولئِکَ هُمُ الظَّالِمُونَ (سوره حجرات، آیه 11)ترجمه: ای کسانی که ایمان آورده اید ، نباید قومی قوم دیگر را ریشخند کند ، شاید آنها از اینها بهتر باشند ، و نباید زنانی زنانِ [ دیگر ] را [ ریشخند کنند ] ، شاید آنها از اینها بهتر باشند ، و از یکدیگر عیب مگیرید ، و به همدیگر لقبهای زشت مدهید چه ناپسندیده است ...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید