تبعیت از ولایت فقیه فصل الخطاب همه سلیقه ها است

  • سه شنبه, 20 خرداد 1393 08:08
  • بازدید 1902 بار

نماینده مردم تکاب، شاهین دژ و میاندوآب در مجلس شورای اسلامی گفت: ولایت فقیه، اصلی پذیرفته شده از سوی همه ملت ایران است و در این راستا امام راحل و رهبر معظم انقلاب بر اصل وحدت و یکپارچگی، انسجام داخلی و پرهیز از تفرقه تاکید داشته اند.

به گزارش صراط مبین، حجت الاسلام روح الله بیگی، نماینده مردم تکاب، شاهین دژ و میاندوآب در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا در ارومیه اظهار داشت: کسانی که می گویند ما در خط امام خمینی (ره) هستیم باید در خط ولایت فقیه باشند زیرا دم از امام زدن و در برابر ولایت شمشیر کشیدن و ایستادن نوعی واقفی گری مدرن است و امام راحل نیز در این زمینه نگفتند پشتیبان من باشید بلکه فرمودند پشتیبان ولایت فقیه باشید.
وی با تأکید بر حفظ روحیه استکبار ستیزی ملت ایران افزود: خوشبختانه ملت ایران با آن ولایت مداری پیشین خود، همچنان گوش به فرمان ولی امر مسلمین بوده و همواره در تلاش برای اجرای دستورات و رهنمودهای آن امام همام هستند.
نماینده مردم تکاب، شاهین دژ و میاندوآب در مجلس شورای اسلامی تبعیت از ولایت فقیه را تنها راه مصون ماندن از دسیسه های دشمنان دانست و ادامه داد: جوانان کشور باید همواره در طول زندگی خود ایشان را الگو و سرمشق زندگی خود قرار داده و کشور را به سوی جامعه ولایت پذیر سوق دهند.
وی اضافه کرد: ولایت فقیه اصلی پذیرفته شده توسط همه ملت ایران است و در این راستا امام راحل و رهبر معظم انقلاب بر اصل وحدت و یکپارچگی، انسجام داخلی و پرهیز از تفرقه تاکید داشته اند.
حجت الاسلام بیگی خاطرنشان کرد: استکبار ستیزی و سازش ناپذیری دو مؤلفه مهم مکتب امام راحل است و ما نیز امروز باید بر این عناصر تکیه و تاکید ویژه داشته باشیم.
وی اظهار داشت: تبعیت از ولایت فقیه فصل الخطاب همه سلیقه ها است و این مهم باید مورد عنایت ویژه تمامی جریان ها و بخش های قرار گیرد و بی تردید اختلاف سلیقه به معنای تفرقه نیست و این امر لازمه یک جامعه آزاد است.
نماینده مردم تکاب، شاهین دژ و میاندوآب در مجلس شورای اسلامی افزود: در صورتی که اهداف و مسیر یکی باشد، اختلاف سلیقه ها ضرری نخواهد داشت لذا اگر تمامی افراد با وجود اختلاف سلیقه ها، پیرو و مطیع عملی رهبر انقلاب باشند، وحدت در جامعه اسلامی به ثمر خواهد نشست.
تبعیت مردم ار ولایت فقیه و دفاع از آرمان های جمهوری اسلامی شاه کلید پایداری نظام است
نماینده مردم تکاب، شاهین دژ و میاندوآب با تاکید بر این که ملت ایران ولایت مدار بوده، هستند و خواهند ماند، گفت: وحدت از ویژگی های بارز مکتب امام خمینی (ره) است و این مکتب بر گرفته از دین مبین اسلام بوده و بنیان گذار انقلاب فرمودند "پشتیبان ولایت فقیه باشید تا کشور آسیب نببیند" و اگر امروز این انقلاب همچنان سرپا و پا برجاست و دشمنان نتوانسته اند به آن آسیبی وارد کنند به خاطرتبعیت مردم از ولایت فقیه و دفاع از آرمان های نظام جمهوری اسلامی بوده است.
وی ادامه داد: تا هنگامی که زنده هستیم دفاع از ارزش های جمهوری اسلامی، تکلیفی بر دوش ماست و در این مسیر باید با دشمنان خود مبارزه کنیم.
حجت الاسلام بیگی گفت: تا روزی که شیطنت و دشمنی آمریکا ادامه داشته باشد جهاد و مقابله با سیاست های خصمانه آن ها نیز وجود دارد و این ملت با تمام وجود از مکتب امام که استکبار ستیزی و سازش ناپذیری است، پیروی می کنند.
وی افزود: انقلاب ما یک انقلاب ضد استکباری است بنابراین باید در این زمینه همچنان با استقامت و پایداری بر روی مواضع خود بایستیم.
نماینده مردم تکاب، شاهین دژ و میاندوآب با بیان این که نظام اسلامی ایران اکنون یکی از قدرت های بزرگ جهانی است، اضافه کرد: در سایه امام راحل و رهبری داهیانه آیت الله خامنه ای امروز جهان به عظمت ایران پی برده است چرا که افکار و حالات مردم این کشور همچنان تابع امام بزرگوار است.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

مبارزه با فساد
آیه شریفه :  وَاللَّهُ لَا يُحِبُّ الْفَسَادَ ( سوره بقره ، آیه 205)ترجمه :  و خداوند فساد و تباهی را دوست ندارد.روایت : امام حسين عليه ‏السلام : لايَحِلُّ لِعَينٍ مُؤمِنَةٍ تَرَى اللّه‏َ يُعصى فَتَطرِفَ حَتّى تَغَيِّرَهُ. (الأمالى ، طوسى ، ص 55)ترجمه : امام حسين عليه ‏السلام :بر هيچ چشم مؤمنى روا نيست كه ببيند خدا نافرمانى مى‏شود و چشم خود را فرو بندد ، مگر آن كه آن وضع را تغيير دهد .

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید