نظام سلطه از قدرت یابی و توسعه اسلام ناب به پرچمداری نظام ولایت فقیه وحشت دارد

  • یکشنبه, 18 خرداد 1393 03:07
  • بازدید 1979 بار

معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی فقیه در سپاه گفت: نظام زور و سلطه از قدرت یابی و توسعه اسلام ناب که امروز پرچمدار آن نظام ولایت فقیه است، وحشت دارد.

به گزارش صراط مبین، محمد عای آسودی در گردهمایی سالروز آغاز زعامت و رهبری ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای که در حسینیه ثارالله منطقه سوم دریایی سپاه برگزار شد. برخی از ابعاد اجتماعی نقش و جایگاه والای ولایت فقیه در نظام اسلامی را تشریح کرد.

معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی فقیه در سپاه تأکید کرد: نظام زور و سلطه از قدرت یابی و توسعه اسلام ناب که امروز پرچمدار آن نظام ولایت فقیه است وحشت دارد و آن را خطری برای بقای خود می داند.

سردار آسودی در ادامه خاطر نشان کرد: شناسایی و معرفی تهدیدات و آسیب ها و مدیریت دفع و رفع این تهدیدات و آسیب ها علیه انقلاب اسلامی یکی از کارکردهای ملموس ولایت فقیه است که تا به امروز به شایستگی صورت گرفته است.

وی افزود: تمام مراکز مطالعاتی و راهبردی دشمن برای ایجاد مانع و بحران در مسیر پیشرفت انقلاب اسلامی برنامه ریزی می کنند اما با یک سخنرانی مقام معظم رهبری تمام نقشه های و برنامه هایشان به هم می ریزد.

آسودی در اجتماع رزمندگان منطقه سوم دریایی سپاه و اقشار مختلف مردم ماهشهر، گفت: خیزش انقلاب اسلامی ایران برای فتح قله افتخار امروز به دست ولی فقیه زمان یعنی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) کانون تمام توجهات است و ولایت فقیه یکی از شاخص های بارز مکتب الهی است.

معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی فقیه در سپاه اظهار داشت: تشخیص فتنه پیچیده، خطرناک و برنامه ریزی شده سال ۸۸ که به نوعی اصل نظام و مبانی عقیدتی را نشانه رفته بود و آشکار شدن دست های پنهان و همچنین دسیسه فتنه گران و حامیان آنها، یکی از بزرگترین برکات ولایت فقیه در مقطع اخیر بود.

وی با بیان این که امام خمینی(ره) یک موهبت و اسوه شایسته برای بشریت امروز بود و توانست شعار نه شرقی و نه غربی را در ابعاد مختلف توسعه دهد، افزود: یکی از ویژگیهای انقلابی بنیانگذار انقلاب اسلامی فتح قلوب بود که امام(ره) حتی دشمنان خود را مجذوب روح عظیم خود کرده بود.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

رعایت شخصیت افراد
قرآن : يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنُوا لا يَسْخَرْ قَوْمٌ مِنْ قَوْمٍ عَسي‏ أَنْ يَکُونُوا خَيْراً مِنْهُمْ وَ لا نِساءٌ مِنْ نِساءٍ عَسي‏ أَنْ يَکُنَّ خَيْراً مِنْهُنَّ وَ لا تَلْمِزُوا أَنْفُسَکُمْ وَ لا تَنابَزُوا بِالْأَلْقابِ بِئْسَ الاِسْمُ الْفُسُوقُ بَعْدَ الْإيمانِ وَ مَنْ لَمْ يَتُبْ فَأُولئِکَ هُمُ الظَّالِمُونَ (سوره حجرات، آیه 11)ترجمه: ای کسانی که ایمان آورده اید ، نباید قومی قوم دیگر را ریشخند کند ، شاید آنها از اینها بهتر باشند ، و نباید زنانی زنانِ [ دیگر ] را [ ریشخند کنند ] ، شاید آنها از اینها بهتر باشند ، و از یکدیگر عیب مگیرید ، و به همدیگر لقبهای زشت مدهید چه ناپسندیده است ...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید