امام خمینی (ره) با تفکرات انقلابی خود تغییر بنیادی در نظام سلطه ایجاد کرد

  • جمعه, 16 خرداد 1393 03:09
  • بازدید 1614 بار

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: حضرت امام خمینی (ره) با تفکرات انقلابی خود تغییر بنیادی در نظام سلطه و استکباری ایجاد کرد.

به گزارش صراط مبین، محمد رضا باهنر اظهار کرد: هر چه از پیروزی انقلاب اسلامی می گذارد پیام این انقلاب در سطح وسیعی تر به جهانیان صادرمی شود نظام سلطه با دگرگونی بیشتر مواجه می شود.

وی افزود: بیداری اسلامی در بسیاری از کشورهای حوزه خلیج فارس و آفریقایی، نمونه بارز تفکرات انقلابی حضرت امام خمینی (ره)است.

به گفته وی، جوانان امروز تشنه اندیشه های ناب امام راحل و رهبر معظم انقلاب هستند و بایستی برای تبیین و انتقال اندیشه معمارکبیر انقلاب به نسل آینده برنامه ریزی کرد.

وی با اشاره به موج بیداری و خیزش در کشورهایی که آگاهانه در برابر ستم سیاست مداران خود برمی خیزند، تاکید کرد: داشتن فرهنگ و اندیشه علوی یکی از مولفه های اصلی پیروزی انقلاب های دینی است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با وجود پیش بینی مستکبران جهان که نمی خواستند نامی از اسلام وجود داشته باشد امروز بعد از 35 سال از انقلاب اسلامی بیداری ملت های جهان ثمره آن است.

باهنر اضافه کرد: امروز دنیا باز شاهد حضور انبوه ملت و مسوولان در بیست و پنجمین سالگرد ارتحال امام راحل است و پیام این حضور پشتیبانی از ولایت فقیه است.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

امر به معروف و نهی از منکر
   آیه شریفه : الْمُؤْمِنُونَ وَ الْمُؤْمِناتُ بَعْضُهُمْ أَوْلِیاءُ بَعْضٍ یَأْمُرُونَ بِالْمَعْرُوفِ وَ یَنْهَوْنَ عَنِ الْمُنْکَرِ ... (سوره توبه ، آیه 71)ترجمه : مردان و زنان با ایمان ولی (و یار و یاور) یکدیگرند، امربه معروف و نهی از منکر می‌کنند، نماز را برپا می‌دارند و زکات را می‌پردازند و خدا و رسولش را اطاعت می‌کنند.روایت : قال الباقر(ع) : ان الامر بالمعروف و النهي عن المنكر سبيل الانبياء و منهاج الصالحين فريضة عظيمه بها تقام الفرائض و تأمن المذاهب و تحل المكاسب و ترد المظالم و تعمر الارض و يتصف من الاعداء و يستقيم الامر. ( تهذيب الأحكام ، ج6 ،ص ١٨٠و اصول کافی ، ج5 ، ص 55)ترجمه : امام...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

HTML 5نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید