امام خمینی (ره) با تفکرات انقلابی خود تغییر بنیادی در نظام سلطه ایجاد کرد

  • جمعه, 16 خرداد 1393 03:09
  • بازدید 1799 بار

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: حضرت امام خمینی (ره) با تفکرات انقلابی خود تغییر بنیادی در نظام سلطه و استکباری ایجاد کرد.

به گزارش صراط مبین، محمد رضا باهنر اظهار کرد: هر چه از پیروزی انقلاب اسلامی می گذارد پیام این انقلاب در سطح وسیعی تر به جهانیان صادرمی شود نظام سلطه با دگرگونی بیشتر مواجه می شود.

وی افزود: بیداری اسلامی در بسیاری از کشورهای حوزه خلیج فارس و آفریقایی، نمونه بارز تفکرات انقلابی حضرت امام خمینی (ره)است.

به گفته وی، جوانان امروز تشنه اندیشه های ناب امام راحل و رهبر معظم انقلاب هستند و بایستی برای تبیین و انتقال اندیشه معمارکبیر انقلاب به نسل آینده برنامه ریزی کرد.

وی با اشاره به موج بیداری و خیزش در کشورهایی که آگاهانه در برابر ستم سیاست مداران خود برمی خیزند، تاکید کرد: داشتن فرهنگ و اندیشه علوی یکی از مولفه های اصلی پیروزی انقلاب های دینی است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با وجود پیش بینی مستکبران جهان که نمی خواستند نامی از اسلام وجود داشته باشد امروز بعد از 35 سال از انقلاب اسلامی بیداری ملت های جهان ثمره آن است.

باهنر اضافه کرد: امروز دنیا باز شاهد حضور انبوه ملت و مسوولان در بیست و پنجمین سالگرد ارتحال امام راحل است و پیام این حضور پشتیبانی از ولایت فقیه است.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

دوری از فساد
قرآن : ظَهَرَ الْفَسادُ فِي الْبَرِّ وَ الْبَحْرِ بِما کَسَبَتْ أَيْدِي النَّاسِ لِيُذيقَهُمْ بَعْضَ الَّذي عَمِلُوا لَعَلَّهُمْ يَرْجِعُونَ   (سوره روم ، آیه 41)ترجمه: فساد و پریشانی به کرده بد خود مردم در همه برّ و بحر زمین پدید آمد تا خدا هم کیفر بعضی اعمالشان را به آنها بچشاند، باشد که (از گنه پشیمان شده و به درگاه خدا) باز گردند.حدیث: امام صادق(ع) : سياتي علي النّاس زمان لا ينال الملك فيه الّا بالقتل و التّجبّر و لا الغني الّا بالغصب و البخل و لا المحبّه الّا باستخراج الدّين و اتباع الهوي؛... (اصول کافی ، ج2 - ص 91)ترجمه: به زودي زماني فرا مي رسد كه در آن به سلطنت رسيدن ممكن نيست، مگر با ...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید