جهانیان به صداقت جمهوری اسلامی در تلاش برای وحدت جهان اسلام پی برده اند

  • سه شنبه, 06 خرداد 1393 03:09
  • بازدید 1841 بار

استاندار آذربایجان غربی گفت: بی تردید جداسازی مردم از حکومت اسلامی از نقشه‌های همیشگی دشمن است در حالی‌که تمامی مردم ایران به صداقت جمهوری اسلامی پی برده اند و این مهم یک دستاورد بزرگ برای نظام اسلامی است.

به گزارش صراط مبین، قربانعلی سعادت در همایش امنیت پایدار مردمی مرزداران واقعی، با تبریک روز بعثت حضرت رسول(ص)، با تبریک سالروز مبعث حضرت محمد(ص) اظهار کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام خمینی(ره) در یک همه پرسی، بسیاری از مردم کشورمان به جمهوری اسلامی رای مثبت دادند.
وی افزود: این درحالی بود که پذیرش حکومت اسلامی توسط مردم ایران برای بسیاری از قدرت های دنیا قابل پذیرش نبود برای همین از همان روز نخست دست به اقدامات مختلف زده تا نظام اسلامی را گرفتار کرده و این انقلاب را در کوتاه ترین زمان ممکن از مسیر اصلی خود خارج سازند.
سعادت تصریح کرد: هم اکنون در مصر همین دشمنان استکباری و قدرت های ظالم دنیا تمامی انقلابیون را از صحنه خارج کرده و می خواهند شخصی زورگوتر و دیکتاتور از حسنی مبارک را به حکومت برسانند.
هوشیاری امام بسیاری از توطئه های دشمن را ناکام گذاشت
استاندار آذربایجان غربی بیان کرد: دشمنان استکباری چنین مسیرهایی را برای کشورمان نیز طراحی می کردند اما خوشبختانه با هوشیاری امام راحل(ره) این توطئه ها توسط ایشان پیش بینی و خنثی گشت.
وی افزود: دشمن از ابتدای انقلاب درصدد فراهم کردن زمینه جدایی اقوام کرد، ترک، لر، بلوچ و فارس از حکومت بود و در این زمینه تمامی تلاش خود را به کار برد اما در بسیاری از شهرهای کشورمان این توطئه خنثی شد.
سعادت تصریح کرد: در زمان جنگ تحمیلی، نیروهای نظامی، سپاهی و ارتشی مورد آماج حملات دشمن قرار گرفتند اما آنان با دست های خالی جنگیدند و از سوی دیگر وجود امنیت پایدار را مرهون افکار شهید بروجردی در منطقه هستیم.
جداسازی مردم ایران از حکومت توطئه آمریکایی است
استاندار آذربایجان غربی بیان کرد: بنابراین جدایی مردم از حکومت از نقشه های همیشگی دشمن است و در این رابطه تمامی مردم ایران به صداقت جمهوری اسلامی پی برده اند.
وی گفت: بدون شک مرزداران واقعی همین مردم هستند چون در مقابل رژیم تا دندان مسلحی که توان نظام و دفاعی فراوانی داشتند، جنگیدند.
سعادت تصریح کرد: پیامبر اسلام(ص) به این دلیل نتوانست در مقابل توطئه های دشمنان دوام آورده و شبانه از مکه به سوی مدینه هجرت کند، چون از پشتیبانی مردمی برخوردار نبود.
استاندار آذربایجان غربی اظهار کرد: خداوند متعال در قرآن کریم سه رکن اساسی حکومت اسلامی را ایمان به خدا، رهبری و مردم عنوان کرده است که اگر این سه مولفه با یکدیگر جمع شوند حکوکت اسلامی شکل می گیرد.
استمرار امنیت به مشارکت مردم وابسته است
وی افزود: بدون شک امروز ایران اسلامی از قدرت های منطقه به شمار می رود که با وجود صدور قطع نامه های مختلف بین المللی نقش خود را در دنیا به خوبی ایفا می کند.
سعادت تصریح کرد: در حال حاضر امنیت کشور در گرو مشارکت مردمی است که این مولفه نیز با سرنیزه امکان پذیر نیست و باید از دل برآید همانگونه که در روز 12 فروردین سال 58 همه مردم ایران از اعماق قلب به جمهوری اسلامی رای دادند.
استاندار آذربایجان غربی بیان کرد: به طور یقین امروز باید به منظور سازندگی و ایجاد امید برای جوانان کشور تلاش کنیم و در این ارتباط سرمایه گذاران جهادگران و فعالان اقتصادی هستند که باید با سرمایه خود به توسعه و آبادانی کشور کمک کنند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

رعایت شخصیت افراد
قرآن : يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنُوا لا يَسْخَرْ قَوْمٌ مِنْ قَوْمٍ عَسي‏ أَنْ يَکُونُوا خَيْراً مِنْهُمْ وَ لا نِساءٌ مِنْ نِساءٍ عَسي‏ أَنْ يَکُنَّ خَيْراً مِنْهُنَّ وَ لا تَلْمِزُوا أَنْفُسَکُمْ وَ لا تَنابَزُوا بِالْأَلْقابِ بِئْسَ الاِسْمُ الْفُسُوقُ بَعْدَ الْإيمانِ وَ مَنْ لَمْ يَتُبْ فَأُولئِکَ هُمُ الظَّالِمُونَ (سوره حجرات، آیه 11)ترجمه: ای کسانی که ایمان آورده اید ، نباید قومی قوم دیگر را ریشخند کند ، شاید آنها از اینها بهتر باشند ، و نباید زنانی زنانِ [ دیگر ] را [ ریشخند کنند ] ، شاید آنها از اینها بهتر باشند ، و از یکدیگر عیب مگیرید ، و به همدیگر لقبهای زشت مدهید چه ناپسندیده است ...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید