پیروان اسلام ناب محمدی توحید را به شکلی صحیح تبلیغ می کنند

  • سه شنبه, 06 خرداد 1393 03:09
  • بازدید 2009 بار

یک استاد حوزه علمیه قم گفت: ویژگی اصلی اسلام ناب محمدی (ص) توحید است ؛ اسلام ناب محمدی اسلامی است که توحید را به شکل صحیح و همانطور که در قرآن آمده ، تبلیغ می کند.

به گزارش صراط مبین، ججت الاسلام سید قدرت الله ناصری اظهار کرد: اسلام ناب محمدی اسلامی است که هرگز با بت پرستی به هر شکلش چه به شکل قدیم آن و چه به شکل جدید آن سازش ندارد.
وی افزود: بت پرستی جدید که به اسم اومانیسم (انسان محوری) مطرح شده است ، می خواهد انسان را محور همه کارها قرار بدهد، اما آنچه که اصل است و توحید آن را تبلیغ می کند خدا محوری است و خدا باید محور همه کارها باشد.
این استاد علوم دینی تصریح کرد اومانیسم بت پرستی جدیدی است که انسان محوری را مطرح و تبلیغ می کند.
ناصری ادامه داد: ویژگی بارز اسلام ناب محمدی(ص) این است که با بت پرستی جدید و قدیم مبارزه می کند و هرگز با ظلم و استکبار کنار نمی آید و دفاع از مظلوم را رها نمی کند.
استاد حوزه علمیه قم خاطرنشان کرد: اسلام ناب محمدی(ص) همیشه در پی ایجاد وحدت و اتحاد بین قشرهای مختلف جامعه است و هیچ وقت در پی ایجاد تفرقه و توطئه نیست.
ناصری افزود: اسلام ناب محمدی (ص) همیشه در پی ترقی، تعالی و متمدن کردن کشور ، جامعه اسلامی ، مسلمانان و پیشرفت و ترقی و تعالی روحی و مادی و معنوی مردم است.
** رسانه های جهان اسلام ، اسلام آمریکایی را افشاء و معرفی کنند
استاد حوزه علمیه قم با تاکید بر ضرورت افشاء و معرفی اسلام آمریکایی از سوی علما ، فضلا و رسانه های جهان اسلام ، گفت: اسلام آمریکایی در حقیقت اسلام نیست ، بلکه اسلامی قلابی است که پوستین و ظاهری از اسلام را دارد و ویژگی هایش دقیقا بر عکس اسلام ناب محمدی(ص) که امام خمینی(ره) از آن سخن به میان آورد ، است.
حجت الاسلام ناصری افزود: پیروان اسلام آمریکایی با ظالمان ، ستمگران و مستکبران هم کاسه و هم پیمانند ، در پی ایجاد تفرقه و توطئه هستند ، با مظلومان میانه خوبی ندارند ، آنها را یاری نمی کنند و همیشه حکومت را برای خودشان می خواهند.
وی خاطرنشان کرد: این در حالی بود که به ویژه امیرالمومنین حضرت علی(ع) که بارزترین حکومت محمدی(ص) را تشکیل داده بود ، خطاب به مسلمانان عصر خویش فرمود: حکومت بر شما برای من به اندازه یک لنگه کفش ارزش ندارد و اگر من قدرت و حکومت را می خواهم فقط برای اجرای عدالت می خواهم.
وی افزود: از جمله دیگر خصوصیات اسلام آمریکایی این است که همه چیز را برای قدرت طلبی خود می خواهد یعنی کاری با عدالت ندارد و آن طور نیست که با حکومت در پی ایجاد و گسترش عدالت باشد و می خواهد به هر نحو ممکن قدرتش محفوظ بماند ولو از طریق ظلم باشد.
ناصری گفت: پیروان و مبلغان اسلام آمریکایی در پی ایجاد عدالت ، ترقی و تمدن و تعالی معنوی و مادی مردم نیستند ، آنها با دشمنان اسلام و بیگانگان پیمان بسته و برای رضایت آنان کار می کنند ، در پی ایجاد تفرقه هستند و همه هدفشان بقاء و ماندن خودشان به هر قیمت است تا بتوانند بر اریکه قدرت تکیه بزنند.
وی افزود: نمونه بارز مبلغان و مروجان اسلام آمریکایی وهابی ها هستند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

گسترش عدالت در همه زمینه ها
آیه شریفه : وَ قُلْ آمَنتُ بِمَا أَنزَلَ اللَّهُ مِن کِتَابٍ وَأُمِرْتُ لِأَعْدِلَ بَیْنَکُمُ ( شوری ، آیه 15)ترجمه : و بگو: من به هر کتابی که خدا نازل کرده است ایمان دارم و به من امر شده است که میان شما به عدالت رفتار کنم، روایت : امام علي(ع) در نهج‌البلاغه مي‌فرمايد : سياسة العدل ثلاث ... استقصاء في عدل (غرر الحکم ، 192) ترجمه : سیاست اجرای عدالت در سه چیز است ... (یکی) فراگیر بودن عدالت .

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید