سنگرهای انقلاب با تبعیت از ولایت فقیه حفظ می شود

  • چهارشنبه, 31 ارديبهشت 1393 03:02
  • بازدید 1738 بار

آیت الله ˈحسین نوری همدانیˈ از مراجع تقلید گفت:حفظ سنگرهای انقلاب اسلامی در برابر دشمنان، با درایت، هوشیاری و فرمانبرداری آحاد مردم از ولایت فقیه امکانپذیر است.

به گزارش صراط مبین، این مرجع تقلید روز چهارشنبه در دیدار جمعی از پرسنل وزارت دفاع و اساتید و مربیان سازمان بسیج مستضعفین، افزود: امروز استکبار جهانی به سردمداری آمریکا با تمام نیرو و امکانات در مقابل ما قرار گرفته اند، لذا باید هوشیاری خود را بیش از پیش حفظ کنیم.

وی با بیان اینکه آنها از انقلاب اسلامی سیلی خورده اند، ادامه داد: این انقلاب نعمت بزرگی است که توانست استبداد داخلی و خارجی را قلع و قمع کند و امروز هرکدام از ما در سنگری در مقابل دشمنان ایستاده ایم.

آیت الله نوری همدانی با اشاره به جنگ نرم دشمنان و گسترش هزاران سایت و شبکه های خبری علیه انقلاب اسلامی گفت: ما باید بیدار باشیم، دشمنان و نقشه های آنها را بشناسیم و سنگرهای خود را در مقابل آنها با عاقبت اندیشی، شجاعت، خیرخواهی برای نظام، مقاومت و تبعیت از دستورات مقام معظم رهبری تجهیز کنیم.

وی اضافه کرد: دشمنان و مستکبران، اسلام هراسی و شیعه هراسی را به راه انداخته اند و لازم است با حفظ هوشیاری و استقامت، در برابر آنها پاسخگو باشیم.

وی همچنین ازاسلام، مردم و ولایت فقیه به عنوان سه رکن اصلی انقلاب اسلامی یاد کرد و گفت: امروز نظام پرقدرتی در ایران به رهبری فقیهی اسلام شناس، با تقوا و متعهد، شجاع، مدیر و مدبر حاکم است.

آیت الله نوری همدانی با اشاره به مردمی بودن انقلاب اسلامی تاکید کرد: ما احتیاجی به سلاح کشتار جمعی نداریم، چراکه انقلاب اسلامی، مردمی است و با همین ملت در برابر تمام دشمنان ایستاده ایم.ک/2

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

گسترش عدالت در همه زمینه ها
آیه شریفه : وَ قُلْ آمَنتُ بِمَا أَنزَلَ اللَّهُ مِن کِتَابٍ وَأُمِرْتُ لِأَعْدِلَ بَیْنَکُمُ ( شوری ، آیه 15)ترجمه : و بگو: من به هر کتابی که خدا نازل کرده است ایمان دارم و به من امر شده است که میان شما به عدالت رفتار کنم، روایت : امام علي(ع) در نهج‌البلاغه مي‌فرمايد : سياسة العدل ثلاث ... استقصاء في عدل (غرر الحکم ، 192) ترجمه : سیاست اجرای عدالت در سه چیز است ... (یکی) فراگیر بودن عدالت .

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید