چاپ کردن این صفحه

امنیت اجتماعی براساس تعالیم اسلامی فراهم می شود

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان گفت: اگر بخواهیم امنیت اجتماعی در کشور ایجاد شود باید بر اساس تعالیم اسلام زندگی کنیم.

به گزارش صراط مبین، آیت الله ˈ عبدالنبی نمازی ˈ روز چهارشنبه در آیین تجلیل از معلمان نمونه این شهرستان اظهار داشت: اگر بخواهیم از جامعه ای سالم بهره مند باشیم راهکار آن بازگشت به زندگی اسلامی است.
وی شان و منزلت علما، فقها و معلمان را برجسته و ویژه دانست و افزود: به همین تناسب بار سنگینی بر دوش آنان گذاشته شده است.
وی خاطرنشان کرد: رسالت معلمان در تعلیم و تربیت دانش آموزان در شرایطی که جهان با تجهیزات پیشرفته مانند اینترنت و شبکه های ماهواره ای که به آسانی در اختیار نوجوانان و جوانان قرار می گیرد، بسیار سنگین و خطیر است.
عضو ارشد جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تاکید بر اینکه دست اندرکاران تعلیم و تربیت باید هشدارهای رهبر معظم انقلاب اسلامی را در باره تهاجم و شبیه خون فرهنگی دشمن جدی بگیرند، گفت: دشمنان با تدبیر برای سرکوب اخلاق و تعالیم اسلامی، جوانان و نوجوانان دنیا را بویژه در جمهوری اسلامی هدف قرار داده اند.
وی از فیلم های غربی به عنوان یکی از ترفندهای دشمن برای ضربه زدن به بنیاد کانون خانواده و جوانان و نوجوانان یاد کرد و افزود: دشمن با تهیه، ساخت و پخش این گونه فیلم ها همه حربه هایی را که باید علیه دین اسلام وارد سازد با ساخت این فیلم ها دنبال می کند.
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه دانش آموران سرمایه ، حاصل عمر و آینده سازان کشور محسوب می شوند از معلمان و مربیان پرورشی خواست در آگاه ساختن نسل جوان نسبت به توطئه های شوم دشمنان غفلت نکنند.
در این آیین که در مصلی بقیه الله الاعظم (عج) این شهر برگزار شد، از 64 معلم نمونه شهرستانی و دو معلم نمونه استانی تجلیل شد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)