ایران اسلامی در سایه ولایت فقیه در قله افتخار ایستاده است

  • سه شنبه, 09 ارديبهشت 1393 18:17

پیشکسوت سپاه پاسداران گفت: جمهوری اسلامی ایران در سایه ولایت فقیه پله های ترقی را گذرانده و مسیر افتخار و اقتدار را برگزیده است.

به گزارش صراط مبین، سردار ˈاحمد کریم پورˈ روز سه شنبه در همایش بسیج کارگری در اراک افزود:الگوی حکومتداری اسلامی به برکت امام راحل، فضایی سرشار از امید و نشاط را در بین ملت های آزاده جهان گشود و امروز گفتمان انقلاب اسلامی منشوری نجات بخش ملتهای تحت ستم و ازادی خواه است.

وی ادامه داد: ولایت فقیه مایه برکت و سرمایه ارزشی و هویتی ظام اسلامی است و امروز مردم و مسوولان با تمسک به ای ذخیره معنوی و فکری عظیم توانسته اد بر توطئه های دشما فایق آمده و سربلند باشند.

پیشکسوت سپاه پاسداران بیان کرد: ترس استکبار جهانی و متحدانش از ایران به خاطر بیداری اسلامی با راهبری ولایت فقیه است اما باید بدانند که با وجود چنین سرمایه ای هیچ قدرتی توان دست اندازی بر کشور و انحراف فکری مردم را ندارد.

وی اضافه کرد: ملت ایران مقام معظم رهبری را پدر معنوی خود می دانند و در هر شرایطی گوش به فرمان هستند.

سردار کریم پور اظهار کرد: نیروی انسانی توانمند، ابزار و آموزش سه رکن اساسی پیشرفت است و برای دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی باید اتصال حلقه های این سه زنجیره با ظرافت و درایت انجام شود.

وی تاکید کرد:تحریم و تهدید دشمن علیه ایران به خاطر پیشرفت های روز افزون جمهوری اسلامی است و اگر تمامی ارکان نظام با بصیرت ارزشهای نظام و ولایت فقیه را اصل قرار دهند توطئه دشمن بی اثر خواهد بود.

وی بر آموزشهای مهارتی هدفمند، خلاقیت استعداد نیروهای مولد کار تاکید کرد و گفت: رشد جامعه کارگری شاخصه مدیر جهادی است.

در ای همایش از 18 کارگر بسیجی نمونه استان مرکزی تقدیر شد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

امانت بودن حکومت
آیه شریفه : إِنَّ اللّهَ يَأْمُرُكُمْ أَن تُؤدُّواْ الأَمَانَاتِ إِلَى أَهْلِهَا وَإِذَا حَكَمْتُم بَيْنَ النَّاسِ أَن تَحْكُمُواْ بِالْعَدْلِ إِنَّ اللّهَ نِعِمَّا يَعِظُكُم بِهِ إِنَّ اللّهَ كَانَ سَمِيعًا بَصِيرًا - سوره : النساء آیه : 58ترجمه : خدا به شما فرمان مى‏دهد كه سپرده‏ها را به صاحبان آنها ردّ كنيد و چون ميان مردم داورى مى‏كنيد، به عدالت داورى كنيد. در حقيقت، نيكو چيزى است كه خدا شما را به آن پند مى‏دهد. خدا شنواى بيناست.

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

HTML 5نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید