با دغدغه‌های فرهنگی مقام معظم رهبری فاصله داریم

  • یکشنبه, 07 ارديبهشت 1393 15:10
  • بازدید 1614 بار

سیروس مقدم کارگردان مجموعه سه گانه "پایتخت" در گفت وگو با «سراج۲۴» در خصوص روند مسائل فرهنگی کشور و مطابقت آن با دغدغه های مقام معظم رهبری و مردم گفت: اگر بخواهم حرف دلم را بزنم باید بگویم که خیلی با دغدغه های رهبری فاصله داریم با وجودی که بستر لازم مهیا است ، نیروی انسانی و افکار خلاق موجود است و آدم های عاشق و جوانان مستعد فراوان هستند.

به گزارش صراط مبین، مقدم اظهار داشت : متاسفانه چون اقدامات فرهنگی هدفمند و سازمان یافته نیستند هر ده سالی یک بار امثال "پایتخت" و مجموعه های "دکتر سلام" پدید می آیند.
وی تصریح کرد: در حال حاضر اینگونه نیست که آنقدر وفور مجموعه های خوب فرهنگی دیده شود و به اهداف فرهنگی رسیده باشیم که بتوانیم بگوییم مقام معظم رهبری حالا دیگر می توانند دغدغه ی مسائل فرهنگی را از شعارها حذف کنند. نه، اینگونه نیست!

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

امر به معروف و نهی از منکر
   آیه شریفه : الْمُؤْمِنُونَ وَ الْمُؤْمِناتُ بَعْضُهُمْ أَوْلِیاءُ بَعْضٍ یَأْمُرُونَ بِالْمَعْرُوفِ وَ یَنْهَوْنَ عَنِ الْمُنْکَرِ ... (سوره توبه ، آیه 71)ترجمه : مردان و زنان با ایمان ولی (و یار و یاور) یکدیگرند، امربه معروف و نهی از منکر می‌کنند، نماز را برپا می‌دارند و زکات را می‌پردازند و خدا و رسولش را اطاعت می‌کنند.روایت : قال الباقر(ع) : ان الامر بالمعروف و النهي عن المنكر سبيل الانبياء و منهاج الصالحين فريضة عظيمه بها تقام الفرائض و تأمن المذاهب و تحل المكاسب و ترد المظالم و تعمر الارض و يتصف من الاعداء و يستقيم الامر. ( تهذيب الأحكام ، ج6 ،ص ١٨٠و اصول کافی ، ج5 ، ص 55)ترجمه : امام...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

HTML 5نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید