با دغدغه‌های فرهنگی مقام معظم رهبری فاصله داریم

  • یکشنبه, 07 ارديبهشت 1393 15:10
  • بازدید 1868 بار

سیروس مقدم کارگردان مجموعه سه گانه "پایتخت" در گفت وگو با «سراج۲۴» در خصوص روند مسائل فرهنگی کشور و مطابقت آن با دغدغه های مقام معظم رهبری و مردم گفت: اگر بخواهم حرف دلم را بزنم باید بگویم که خیلی با دغدغه های رهبری فاصله داریم با وجودی که بستر لازم مهیا است ، نیروی انسانی و افکار خلاق موجود است و آدم های عاشق و جوانان مستعد فراوان هستند.

به گزارش صراط مبین، مقدم اظهار داشت : متاسفانه چون اقدامات فرهنگی هدفمند و سازمان یافته نیستند هر ده سالی یک بار امثال "پایتخت" و مجموعه های "دکتر سلام" پدید می آیند.
وی تصریح کرد: در حال حاضر اینگونه نیست که آنقدر وفور مجموعه های خوب فرهنگی دیده شود و به اهداف فرهنگی رسیده باشیم که بتوانیم بگوییم مقام معظم رهبری حالا دیگر می توانند دغدغه ی مسائل فرهنگی را از شعارها حذف کنند. نه، اینگونه نیست!

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

برقراری عدل
اِنَّ النّاسَ يَستَغنونَ اِذا عُدِلَ بَينَهُم وَ تُنزِلُ السَّماءُ رِزقَها وَ تُخرِجُ الارضُ بَرَكَتَها بِاِذنِ اللّه‏ِ تَعالى ؛اگر در ميان مردم عدالت برقرار شود، همه بى‏ نياز مى ‏شوند و به اذن خداوند متعال آسمان روزى خود را فرو مى‏ فرستد و زمين بركت خويش را بيرون مى‏ ريزد.كافى(ط-الاسلامیه) ج 3، ص 568، ح 6 {شبیه این حدیث در من لا یحضر الفقیه ج2 ، ص53 ، ح1677}

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید