رمز موفقیت مردم ایران تبعیت از ولایت فقیه است

  • جمعه, 05 ارديبهشت 1393 16:40
  • بازدید 1868 بار

یک استاد حوزه و دانشگاه گفت: رمز موفقیت مردم ایران پشتیبانی و تبعیت از ولایت فقیه و رهبری است.

به گزارش صراط مبین، حجت الاسلام ˈ اراکیˈ روز جمعه در مراسم دعای ندبه در آستانه مبارک حسین بن موسی الکاظم طبس افزود: تبعیت از ولایت فقیه و رهبری از ویژگی های حزب الله می باشد.
حجت الاسلام اراکی با اشاره به خصلت های حزب الله گفت: حزب الله کسی است که تمام امور خود را به دست امامش بسپارد و اهل جاه و مقام و سیاست بازی نباشد.
وی با اشاره به اینکه حزب الله همواره در راه امامش حرکت و از گناهانش دوری می کند یادآور شد: اگر از حمایت امام و رهبر خود برخوردار شویم در تمام مراحل زندگی موفق خواهیم بود.
وی با اشاره به شکست حمله نظامی آمریکا در صحرای طبس گفت: به ادعای وزیر دفاع وقت آمریکا با وجود اینکه تمامی محاسبات ما دقیق بود اما وجود رهبری معنوی و الهی در راس نظام جمهوری اسلامی را در نظر نگرفته بودیم که چنین نظامی بطور یقین شکست ناپذیر خواهد بود.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

برقراری عدل
اِنَّ النّاسَ يَستَغنونَ اِذا عُدِلَ بَينَهُم وَ تُنزِلُ السَّماءُ رِزقَها وَ تُخرِجُ الارضُ بَرَكَتَها بِاِذنِ اللّه‏ِ تَعالى ؛اگر در ميان مردم عدالت برقرار شود، همه بى‏ نياز مى ‏شوند و به اذن خداوند متعال آسمان روزى خود را فرو مى‏ فرستد و زمين بركت خويش را بيرون مى‏ ريزد.كافى(ط-الاسلامیه) ج 3، ص 568، ح 6 {شبیه این حدیث در من لا یحضر الفقیه ج2 ، ص53 ، ح1677}

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید