برگزاری همایش رسالت روحانیون در تبیین بیانات مقام معظم رهبری پیرامون فرهنگ عمومی

  • پنج شنبه, 04 ارديبهشت 1393 12:16
  • بازدید 1580 بار

مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان زنجان با اشاره به اهمیت پرداختن به منویات مقام معظم رهبری پیرامون فرهنگ عمومی در سالجاری خبر از برگزاری همایش رسالت روحانیون در تبیین بیانات مقام معظم رهبری پیرامون فرهنگ عمومی در زنجان داد.

به گزارش صراط مبین، مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان زنجان، گفت: پرداختن به مباحث آسیب‌های اجتماعی در تبین بیانات مقام معظم رهبری مهم‌ترین موضوعات پرداخته شده درجلسات شورای فرهنگ عمومی بوده است.
ناصر مقدم، در شصت امین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان، با حضور دبیر شورای فرهنگ عمومی کشوردر زنجان، با ارائه گزارش از جلسات شورای فرهنگ عمومی استان، اظهار داشت: طی سال گذشته ۱۹ جلسه شورای فرهنگ عمومی در شهرستانهای ابهر؛ زنجان، خدابنده و خرمدره با ۵۳ مورد دستورجلسه با تعداد ۱۰۷مصوبه جلسه تشکیل شده است.
مقدم با بیان اینکه در صدد برای ایجاد اداره فرهنگ وارشاد اسلامی برای شهرستانهای ایجرود، ماهنشان و سلطانیه هستیم، افزود: ۶ مورد از برگزاری این جلسلات در مرکز استان بوده است.
وی همچنین در ادامه تصریح کرد: از این ۶ جلسه فرهنگ عمومی برگزار شده در استان ۳ جلسه در دولت تدبیر وامید بوده است.
مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان زنجان، با اشاره به تعداد ۲جلسه از جلسات برگزار شده دراین زمینه وبا موضوع بیانات مقام معظم رهبری پیرامون تبین ولزوم ترویج فضایل فرهنگ از طرف دستگاههای اجرایی ومردم بوده است تصریح کرد: پرداختن به مباحث آسیب‌های اجتماعی در تبین بیانات مقام معظم رهبری مهم‌ترین موضوعات پرداخته شده درجلسات شورای فرهنگ عمومی بوده است.
وی در ادامه خاطر نشان شد: دستگاههای اجرایی متولی و موظف به تقویت فضایل در این موارد بودند.
مقدم، در این جلسه در بخش پایانی سخنان خود خبر از برگزاری همایش رسالت روحانیون در تبیین بیانات مقام معظم رهبری پیرامون فرهنگ عمومی در روز پنج شنبه در فرهنگسرای اما خمینی (ره) زنجان داد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

دوری از فساد
قرآن : ظَهَرَ الْفَسادُ فِي الْبَرِّ وَ الْبَحْرِ بِما کَسَبَتْ أَيْدِي النَّاسِ لِيُذيقَهُمْ بَعْضَ الَّذي عَمِلُوا لَعَلَّهُمْ يَرْجِعُونَ   (سوره روم ، آیه 41)ترجمه: فساد و پریشانی به کرده بد خود مردم در همه برّ و بحر زمین پدید آمد تا خدا هم کیفر بعضی اعمالشان را به آنها بچشاند، باشد که (از گنه پشیمان شده و به درگاه خدا) باز گردند.حدیث: امام صادق(ع) : سياتي علي النّاس زمان لا ينال الملك فيه الّا بالقتل و التّجبّر و لا الغني الّا بالغصب و البخل و لا المحبّه الّا باستخراج الدّين و اتباع الهوي؛... (اصول کافی ، ج2 - ص 91)ترجمه: به زودي زماني فرا مي رسد كه در آن به سلطنت رسيدن ممكن نيست، مگر با ...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید