برگزاری مسابقه کتاب‌خوانی «ولایت فقیه» در دانشگاه سیستان و بلوچستان

  • پنج شنبه, 04 ارديبهشت 1393 12:07

کارشناس امور دفاتر مبلغان دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه سیستان و بلوچستان گفت: مسابقه کتاب‌خوانی ولایت فقیه، از روز گذشته در این دانشگاه آغاز شده و تا 19 اردیبهشت‌‌ ادامه دارد.

به گزارش صراط مبین، سید‌محسن سیدی، کارشناس امور دفاتر مبلغان دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه سیستان و بلوچستان‌ گفت: مسابقه کتاب‌خوانی ولایت فقیه‌ از روز گذشته، ‌دوم اردیبهشت ‌در دانشگاه سیستان و بلوچستان آغاز شده و تا 19 اردیبهشت‌‌ ادامه دارد.
کارشناس امور دفاتر مبلغان دفتر نهاد رهبری در دانشگاه سیستان و بلوچستان اظهار کرد: این مسابقه با همت واحد برادران کانون قرآن و عترت دانشگاه سیستان و بلوچستان و ویژه عموم دانشجویان برگزار می‎شود.
وی افزود: این مسابقه بر اساس بخش دوم از کتاب «پرسش و پاسخ‎های دانشجویی، شماره 15» برگزار شده که با 75 درصد تخفیف در اختیار شرکت‌کنندگان در مسابقه قرار می‏‌گیرد.
سیدی گفت: علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند جهت نام‎نویسی، به‌صورت حضوری به دفتر واحد برادران کانون قرآن و عترت دانشگاه واقع در دانشکده مهندسی شهید نیکبخت زاهدان، جنب مسجد حضرت قائم(عج) مراجعه کنند.
کارشناس امور دفاتر مبلغان دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه سیستان و بلوچستان در پایان با اشاره به اینکه هنوز نحوه برگزاری آزمون مسابقه مشخص نشده است، اظهار کرد: این مسابقه 10 برنده دارد و جوایزشان به ترتیب از نفر اول تا سوم؛ 200، 150 و 100 هزار تومان و نفر چهارم تا هفتم 50 هزار تومان و نفرات هشتم تا دهم، بسته فرهنگی است.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

امانت بودن حکومت
آیه شریفه : إِنَّ اللّهَ يَأْمُرُكُمْ أَن تُؤدُّواْ الأَمَانَاتِ إِلَى أَهْلِهَا وَإِذَا حَكَمْتُم بَيْنَ النَّاسِ أَن تَحْكُمُواْ بِالْعَدْلِ إِنَّ اللّهَ نِعِمَّا يَعِظُكُم بِهِ إِنَّ اللّهَ كَانَ سَمِيعًا بَصِيرًا - سوره : النساء آیه : 58ترجمه : خدا به شما فرمان مى‏دهد كه سپرده‏ها را به صاحبان آنها ردّ كنيد و چون ميان مردم داورى مى‏كنيد، به عدالت داورى كنيد. در حقيقت، نيكو چيزى است كه خدا شما را به آن پند مى‏دهد. خدا شنواى بيناست.

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

HTML 5نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید