سخنان رهبری محوریت کار ماست

  • سه شنبه, 26 فروردين 1393 12:53
  • بازدید 1671 بار

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای برگزاری باشکوه بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب سخنان مقام معظم رهبری را محوریت قرار داد.

به گزارش صراط مبين، علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: نمایشگاه کتاب، امسال هم برگزار می‌شود و در رابطه با نمایشگاه کتاب تلاشمان این است که همه ناشران در آن شرکت کنند.
وی در ادامه گفت: طبیعتا با توجه به اینکه امسال از سوی مقام معظم رهبری سال اقتصاد و فرهنگ نامگذاری شده ما باید سعی کنیم نمایشگاه امسال با شکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار شود.
وی اظهار داشت: در بیست‌وهفتمین دوره برگزاری نمایشگاه کتاب یک بخشی از اجرای نمایشگاه را به ناشران واگذار کرده‌ایم. بنابراین امیدواریم امسال تغییرات کیفی را شاهد باشیم.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

گسترش عدالت در همه زمینه ها
آیه شریفه : وَ قُلْ آمَنتُ بِمَا أَنزَلَ اللَّهُ مِن کِتَابٍ وَأُمِرْتُ لِأَعْدِلَ بَیْنَکُمُ ( شوری ، آیه 15)ترجمه : و بگو: من به هر کتابی که خدا نازل کرده است ایمان دارم و به من امر شده است که میان شما به عدالت رفتار کنم، روایت : امام علي(ع) در نهج‌البلاغه مي‌فرمايد : سياسة العدل ثلاث ... استقصاء في عدل (غرر الحکم ، 192) ترجمه : سیاست اجرای عدالت در سه چیز است ... (یکی) فراگیر بودن عدالت .

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید