هجوم سلفی ها علیه شیعیان مصر با استفاده از برنامه ای در یوتیوب

  • دوشنبه, 25 فروردين 1393 16:31
  • بازدید 1717 بار

ائتلاف سلفی موسوم به « أحفاد الصحابة وآل البيت » در جهت مبارزه با تشیع، اقدام به تهیه برنامه ای مستند با عنوان « موالین و عمائم» کرد که به روی شبکه یوتیوب به نمایش در آمد.

به گزارش صراط مبین، بر اساس گزارش پایگاه الیوم السابع، برنامه مذکور به همگان نسبت به خطرات گسترش تشیع در مصر هشدار داده و شهروندان را با حقیقت شیعیه و خطر انتشار آن آشنا می کند. ( به زعم خودش).
« ناصر رضوان» موسس حزب سلفی ائتلاف احفاد صحابه و آل البیت در گفت و گو با الیوم السابع گفت: شیعیان روز به روز به دعوت های خود برای نشر تشیع در کشور مصر و سایر کشورها می افزایند، بنابراین تصمیم گرفتیم برنامه ای هفتگی بر روی یوتیوب با عنوان موالین و عمائم تهیه نماییم و به واسطه آنان همگان را با تشیع آشنا سازیم.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

گسترش عدالت در همه زمینه ها
آیه شریفه : وَ قُلْ آمَنتُ بِمَا أَنزَلَ اللَّهُ مِن کِتَابٍ وَأُمِرْتُ لِأَعْدِلَ بَیْنَکُمُ ( شوری ، آیه 15)ترجمه : و بگو: من به هر کتابی که خدا نازل کرده است ایمان دارم و به من امر شده است که میان شما به عدالت رفتار کنم، روایت : امام علي(ع) در نهج‌البلاغه مي‌فرمايد : سياسة العدل ثلاث ... استقصاء في عدل (غرر الحکم ، 192) ترجمه : سیاست اجرای عدالت در سه چیز است ... (یکی) فراگیر بودن عدالت .

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید