ارائه سند سیاست‌های تعامل با نخبگان جهان اسلام به شورای عالی انقلاب فرهنگی

  • دوشنبه, 25 فروردين 1393 16:25

سند تعامل با نخبگان جهان اسلام از طریق فناوری‌های نوین ارتباطی برای تصویب به شورای عالی انقلاب فرهنگی ارائه شد.

به گزارش صراط مبین، در جلسه امروز شورای عالی انقلاب فرهنگی سند سیاست‌های پیشنهادی درباره «تعامل با نخبگان جهان اسلام از طریق فناوری‌های نوین ارتباطی» برای تصویب به این شورا ارائه شد.
در این جلسه متن پیش نویس این سند در دستور کار قرار گرفت و به بحث و بررسی در باره آن پرداخته شد.
کارگروه تعامل با نخبگان جهان اسلام ذیل  کمیسیون مشورتی شورای عالی انقلاب فرهنگی قرار دارد و ماموریت دارد تاسیاست‌های مربوط به تعامل با نخبگان جهان اسلام از طریق فناوری‌های نوین ارتباطی، به عنوان یکی از موارد محول شده از سوی مقام معظم رهبری به شورای عالی انقلاب فرهنگی را تدوین و برای تصویب به این شورا پیشنهاد دهد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

رفع گرفتاری مردم
آیه شریفه  : لَن تَنَالُواْ الْبِرَّ حَتَّى تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ (سوره : آل عمران  ، آیه : 92)ترجمه : نيکی را در نخواهيد يافت تا آنگاه که از آنچه دوست می داريد انفاق کنيدروایت : الامام الرضا (ع) فی بیان اوصاف النبی (ص) : أَفْضَلُهُمْ عِنْدَهُ وَ أَعَمُّهُمْ نَصِيحَةً لِلْمُسْلِمِينَ وَ أَعْظَمُهُمْ عِنْدَهُ مَنْزِلَةً أَحْسَنُهُمْ مُوَاسَاةً وَ مُوَازَرَةً. (عیون اخبار الرضا ، ج1 ، ص 308)ترجمه : امام رضا (ع) در خصوص ویژگی های پیامبر(ص) فرمودند : برترین مسلمانان نزد پیامبر کسی بود که بیشتر از همه خیرخواه مسلمانان بود و محترم ترین مسلمانان نزد او کسی بود که بهتر از همه به کمک رسانی و مدد...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

HTML 5نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید