اقدام عملی به منویات رهبر معظم انقلاب راهگشای حل مشکلات است

  • یکشنبه, 24 فروردين 1393 13:38

نماینده مردم شهرستان های شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی گفت:ضرورت توجه به بیانات و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و اقدام عملی به منویات معظم له در ابعاد مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی است که می تواند راهگشای حل تمام مشکلات کشور باشد.

به گزارش صراط مبين، سید سعید زمانیان دهکردی روزیکشنبه در نطق میان دستور خود در صحن علنی مجلس شورای اسلامی افزود: امروز راه نجات کشور توجه به اقتصاد مقاومتی و فرهنگ و عمل به آن است.
وی ادامه داد: امروز خودباوری و توجه به درون می تواند ما را از همه مشکلات رهایی بخشد نه نگاه به بیرون. بیرونی ها برای ما چیزی نداشته و ندارند و آنها دنبال منافع خودشان هستند و در این راستا از هیچ جنایتی پرهیز نمی کنند.
نماینده مردم شهرکرد یادآور شد: استکبار و در راس آنها آمریکای جنایتکار و ایادی اش هیچ وقت قابل اعتماد نبوده و نخواهند بود.
زمانیان دهکردی اضافه کرد: ضمن حمایت همه جانبه از دولتمردان در همه عرصه ها انتظار داریم با تمامی وجود در مقابل زیادخواهی استکبار بایستند و بدانند که اینها به ویژه آمریکای جنایتکار هیچ غلطی نمی تواند بکند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

اهمیت تربیت در خانواده
قرآن کريم :عاشِروهُنَّ بِالْمَعْروفِ فَاِنْ كَرِهْتُموهُنَّ فَعَسى اَنْ تَـكْرَهوا شَيْئا وَ يَجْعَلَ اللّه‏ فيهِ خَيْرا كَثيرا؛(سوره نساء، آيه ۱۹)ترجمه: با زنان (خانواده) به شايستگى رفتار كنيد، و اگر آنها به جهتى ناخوشايندتان بودند اظهار نكنيد چه بسا چيزها كه ناپسند شماست، حال آن‏كه خداوند در آن، خير فراوانى براى شما قرار داده است.حدیث: امام صادق(ع) : لَا يَزَالُ الْمُؤْمِنُ يُورِثُ أَهْلَ بَيْتِهِ الْعِلْمَ وَ الْأَدَبَ الصَّالِحَ حَتَّى يُدْخِلَهُمُ الْجَنَّةَ [جَمِيعاً] (مستدرك الوسايل و مستنبط المسایل ج12، ص201، ح13881)ترجمه : مؤمن همواره خانواده خود را از دانش و ادب شايسته بهره مند مى سا...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

HTML 5نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید