بررسی پیش‌نویس سند «سیاست‌های تعامل با نخبگان جهان اسلام از طریق فناوری‌های نوین ارتباطی»

  • سه شنبه, 19 فروردين 1393 17:05
  • بازدید 1615 بار

پیش‌نویس سند «سیاست‌های تعامل با نخبگان جهان اسلام از طریق فناوری‌های نوین ارتباطی» در کارگروهی در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی بررسی شد.

به گزارش صراط مبین، جلسه کارگروه تعامل با نخبگان جهان اسلام از طریق فناوری‌های نوین ارتباطی روز گذشته، 18 فروردین‌ماه در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.
در این جلسه ادامه گزارش معاونت رسانه‌های مجازی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ارائه شد. در این گزارش به شناخت جامعه مخاطبان رسانه‌های مجازی در داخل کشور و تشخیص سلائق آن‌ها، استفاده از فضای مجازی به منظور انتقال پیام‌های غیر مستقیم، ارائه تحلیل و خبر در فضای مجازی، توجه به قشر کودک و نوجوان در فضای مجازی و ایجاد شبکه اجتماعی مختص این قشر، استفاده حداکثری و بهینه از ظرفیت دیپلماسی رسانه‌ای و لزوم طراحی یک موتور جستجوی بومی به منظور خارج شدن از مدیریت انحصاری موتورهای جستجوی فعلی اشاره شده است.
در ادامه جلسه پیش‌نویس سند «سیاست‌های تعامل با نخبگان جهان اسلام از طریق فناوری‌های نوین ارتباطی» که توسط سازمان صداو سیما تهیه شده بود، مورد بحث و بررسی اعضا قرار گرفت.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

دوری از فساد
قرآن : ظَهَرَ الْفَسادُ فِي الْبَرِّ وَ الْبَحْرِ بِما کَسَبَتْ أَيْدِي النَّاسِ لِيُذيقَهُمْ بَعْضَ الَّذي عَمِلُوا لَعَلَّهُمْ يَرْجِعُونَ   (سوره روم ، آیه 41)ترجمه: فساد و پریشانی به کرده بد خود مردم در همه برّ و بحر زمین پدید آمد تا خدا هم کیفر بعضی اعمالشان را به آنها بچشاند، باشد که (از گنه پشیمان شده و به درگاه خدا) باز گردند.حدیث: امام صادق(ع) : سياتي علي النّاس زمان لا ينال الملك فيه الّا بالقتل و التّجبّر و لا الغني الّا بالغصب و البخل و لا المحبّه الّا باستخراج الدّين و اتباع الهوي؛... (اصول کافی ، ج2 - ص 91)ترجمه: به زودي زماني فرا مي رسد كه در آن به سلطنت رسيدن ممكن نيست، مگر با ...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید