بررسی پیش‌نویس سند «سیاست‌های تعامل با نخبگان جهان اسلام از طریق فناوری‌های نوین ارتباطی»

  • سه شنبه, 19 فروردين 1393 17:05
  • بازدید 1376 بار

پیش‌نویس سند «سیاست‌های تعامل با نخبگان جهان اسلام از طریق فناوری‌های نوین ارتباطی» در کارگروهی در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی بررسی شد.

به گزارش صراط مبین، جلسه کارگروه تعامل با نخبگان جهان اسلام از طریق فناوری‌های نوین ارتباطی روز گذشته، 18 فروردین‌ماه در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.
در این جلسه ادامه گزارش معاونت رسانه‌های مجازی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ارائه شد. در این گزارش به شناخت جامعه مخاطبان رسانه‌های مجازی در داخل کشور و تشخیص سلائق آن‌ها، استفاده از فضای مجازی به منظور انتقال پیام‌های غیر مستقیم، ارائه تحلیل و خبر در فضای مجازی، توجه به قشر کودک و نوجوان در فضای مجازی و ایجاد شبکه اجتماعی مختص این قشر، استفاده حداکثری و بهینه از ظرفیت دیپلماسی رسانه‌ای و لزوم طراحی یک موتور جستجوی بومی به منظور خارج شدن از مدیریت انحصاری موتورهای جستجوی فعلی اشاره شده است.
در ادامه جلسه پیش‌نویس سند «سیاست‌های تعامل با نخبگان جهان اسلام از طریق فناوری‌های نوین ارتباطی» که توسط سازمان صداو سیما تهیه شده بود، مورد بحث و بررسی اعضا قرار گرفت.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

امر به معروف و نهی از منکر
   آیه شریفه : الْمُؤْمِنُونَ وَ الْمُؤْمِناتُ بَعْضُهُمْ أَوْلِیاءُ بَعْضٍ یَأْمُرُونَ بِالْمَعْرُوفِ وَ یَنْهَوْنَ عَنِ الْمُنْکَرِ ... (سوره توبه ، آیه 71)ترجمه : مردان و زنان با ایمان ولی (و یار و یاور) یکدیگرند، امربه معروف و نهی از منکر می‌کنند، نماز را برپا می‌دارند و زکات را می‌پردازند و خدا و رسولش را اطاعت می‌کنند.روایت : قال الباقر(ع) : ان الامر بالمعروف و النهي عن المنكر سبيل الانبياء و منهاج الصالحين فريضة عظيمه بها تقام الفرائض و تأمن المذاهب و تحل المكاسب و ترد المظالم و تعمر الارض و يتصف من الاعداء و يستقيم الامر. ( تهذيب الأحكام ، ج6 ،ص ١٨٠و اصول کافی ، ج5 ، ص 55)ترجمه : امام...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

HTML 5نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید