بانوان با تاسی به حضرت زهرا(س) حامی ولایت باشند

  • جمعه, 15 فروردين 1393 15:02
  • بازدید 1829 بار

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: بانوان ایران اسلامی باید با تاسی و الگوگیری از حضرت فاطمه زهرا(س)حامی و پشتیبان ولایت فقیه باشند.

به گزارش صراط مبین، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی اظهار کرد:حضرت زهرا(س) الگویی برتر در همه عرصه هاست و این الگو مصداقی است که امروزه باید سرلوحه همه افراد باشد و از آن پیروی کنند.
وی ادامه داد: سیره زندگانی ائمه اطهار (ع) الگوی کاملی از انسانیت، کمال، فضیلت و ارزش های متعالی است و اندیشمندان اسلامی باید برای معرفی این الگوها به جهانیان بیش از پیش تلاش کنند.
امام جمعه اراک اضافه کرد: حضرت زهرا (س) الگوی کامل یک انسان است که باید مسوولان فرهنگی و تبلیغی کشور در معرفی شخصیت این بزرگوار به مردم به ویژه نسل جوان بیش از پیش همت و تلاش کنند.
آیت الله دری نجف آبادی گفت: صفات برجسته انسانی آن حضرت ایشان را به الگویی کامل برای تمام جهانیان به ویژه زنان جوامع اسلامی تبدیل کرده است که باید تاسی از این الگوی کامل در کشور نهادینه شود.
وی بر ضرورت الگوپذیری زنان مسلمان از حضرت زهرا (س) تاکید کرد و افزود: بسیاری از زنان مسلمان با الگو قرار دادن حضرت فاطمه زهرا (س) فرهنگ ارزش های انسانی همچون عفاف، تقوا، ایثار و فداکاری را جایگزین فرهنگ بی حجابی و بی عفتی کرده اند و با این کار سعادت دنیوی و اخروی را برای خود تضمین کرده اند.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با بیان اینکه الگوگیری بانوان ایران اسلامی از سیره اهل بیت(ع) به خصوص حضرت زهرا(س) باعث خنثی شدن هجمه های فرهنگی دشمن می شود ،خاطرنشان کرد: تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمن ضرورت پرداختن به زندگی ائمه اطهار (ع) و الگوگیری از این بزرگواران را صد چندان می کند، چرا که تنها از این طریق است که می توان با این حربه دشمن مقابله و توطئه های آنان را نقش بر آب کرد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

دوری از فساد
قرآن : ظَهَرَ الْفَسادُ فِي الْبَرِّ وَ الْبَحْرِ بِما کَسَبَتْ أَيْدِي النَّاسِ لِيُذيقَهُمْ بَعْضَ الَّذي عَمِلُوا لَعَلَّهُمْ يَرْجِعُونَ   (سوره روم ، آیه 41)ترجمه: فساد و پریشانی به کرده بد خود مردم در همه برّ و بحر زمین پدید آمد تا خدا هم کیفر بعضی اعمالشان را به آنها بچشاند، باشد که (از گنه پشیمان شده و به درگاه خدا) باز گردند.حدیث: امام صادق(ع) : سياتي علي النّاس زمان لا ينال الملك فيه الّا بالقتل و التّجبّر و لا الغني الّا بالغصب و البخل و لا المحبّه الّا باستخراج الدّين و اتباع الهوي؛... (اصول کافی ، ج2 - ص 91)ترجمه: به زودي زماني فرا مي رسد كه در آن به سلطنت رسيدن ممكن نيست، مگر با ...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید