منویات رهبری راهبرد مقابله با تهدیدهای دشمنان است

  • پنج شنبه, 14 فروردين 1393 10:18
  • بازدید 2137 بار

امام جمعه اهل سنت قروه گفت: پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب در نامگذاری سال ˈاقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادیˈ استراتژی عالمانه ای برای مقابله با تهدیدهای اقتصادی و فرهنگی دشمنان است.

به گزارش صراط مبین، ماموستا صدیق محمدی افزود: دشمنان ایران اسلامی با اعمال تحریم های ظالمانه و هجمه های فرهنگی برای لطمه زدن به کشور از هیچ کوششی دریغ نکرده و نمی کنند و تحقق منویات رهبری در سال جاری عاملی تعیین کننده در خنثی کردن دسیسه های دشمنان است.
وی توجه به موضوع اقتصاد و فرهنگ را برای بالندگی و عزت هرچه بیشتر ایران اسلامی یک امر لازم و ضروری خواند و گفت: منویات رهبر معظم انقلاب نقشه راه و استراتژی موثری در موفقیت این دو موضوع است.
امام جمعه اهل سنت قروه عزم ملی و مدیریت جهادی را برای موفقیت های اقتصادی و فرهنگی کشور بسیار حایز اهمیت دانست و افزود: دولتمردان و مسوولان نظام باید با بهره گیری از پتانسیل ها و ظرفیت های موجود در کشور برای همراهی و پشتیبانی هرچه بیشتر عزم و اراده ملی همت کنند.
ماموستا محمدی توجه هرچه بیشتر مسوولان به صداقت و امانت در برخورد با مردم و حفاظت بیشتر از سرمایه های ملی و بیت المال را برای تحقق منویات رهبری در بخش اقتصادی مهم دانست و گفت: برای استقلال اقتصادی کشور باید با برنامه ریزی درست همت کرد.
این روحانی اهل سنت فعالیت های شبانه روزی دشمنان در شبکه های ماهواره ای و هجمه های فرهنگی به اعتقادات و باورهای مردم را در جبهه های جنگ نرم تهدیدی دیگر از سوی دشمنان خواند.
به گفته وی دستگاه های فرهنگی کشور در سال 93 باید برای تحقق منویات رهبری متفاوت تر از گذشته و با تلاش بیشتری فعالیت کنند.
وی برقراری ارتباط نزدیک تر میان مردم و نظام و متقاعد کردن جامعه در همراهی با مسوولان را یک امر لازم و ضروری برای موفقیت کشور خواند و بر تلاش بیشتر دستگاه های فرهنگی در این زمینه تاکید کرد.
این روحانی اهل سنت افزود: دستگاه های فرهنگی و آموزشی کشور با معرفی واقعی فرهنگ دینی مردم ایران و تبیین فرهنگ غنی دین مبین اسلام می توانند استقلال فرهنگی کشور را در مقابل همه هجمه های دشمنان بیمه کنند.
ماموستا محمدی حذف کج سلیقه گی ها و دوری از اعمال برخی نظرهای شخصی از سوی مسوولان فرهنگی برای تحقق عزم ملی و انسجام بیشتر در میان اقوام و مذاهب اسلامی را در سال جاری پیرو منویات رهبری یک ضرورت خواند و بر آن تاکید کرد.
وی استقلال در اقتصاد و فرهنگ را عامل موفقیت همه جانبه ایرانیان دانست و گفت: اجرای بندهای سیاست کلی اقتصاد مقاومتی و منویات حکیمانه معظم له در نامگذاری امسال، ما را در رسیدن به اهداف عالیه نظام هدایت می کند.
وی بکارگیری مدیران توانا، متخصص و متعهد و بهره گیری از همه استعدادهای کشور را در دولت تدبیر و امید در خلق مدیریت جهادی برای پیشبرد برنامه های نظام جمهوری اسلامی تعیین کننده خواند و بر آن تاکید کرد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

گسترش عدالت در همه زمینه ها
آیه شریفه : وَ قُلْ آمَنتُ بِمَا أَنزَلَ اللَّهُ مِن کِتَابٍ وَأُمِرْتُ لِأَعْدِلَ بَیْنَکُمُ ( شوری ، آیه 15)ترجمه : و بگو: من به هر کتابی که خدا نازل کرده است ایمان دارم و به من امر شده است که میان شما به عدالت رفتار کنم، روایت : امام علي(ع) در نهج‌البلاغه مي‌فرمايد : سياسة العدل ثلاث ... استقصاء في عدل (غرر الحکم ، 192) ترجمه : سیاست اجرای عدالت در سه چیز است ... (یکی) فراگیر بودن عدالت .

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید