استفاده از ظرفیت های مردمی عاملی مهم در تحقق منویات رهبری است

  • سه شنبه, 05 فروردين 1393 14:31
  • بازدید 1532 بار

نماینده مردم ماکو، شوط، پلدشت و چالدران در مجلس شورای اسلامی گفت: استفاده از ظرفیت های مردمی، عاملی مهم در تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

به گزارش صراط مبين، محمد علیپور افزود: باید تلاش کنیم از همه ظرفیت های ملی و مردمی در دو عرصه اقتصاد و فرهنگ همانند دوران هشت سال دفاع مقدس استفاده کنیم.
وی با بیان اینکه اکنون در عرصه اقتصاد و فرهنگ، ساختاری سنتی داریم که شکننده است و با تورم، رکود و تحریم دچار مشکل می شود، اظهار کرد: مهمترین عنصری که می تواند اقتصاد و فرهنگ را مقاوم و در برابر هجوم بیگانه واکسینه کند، استفاده از توانمندی های داخلی است.
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه برای تحقق سریعتر شعار سال باید بوروکراسی اداری کمرنگ شود، اضافه کرد: موانعی که پیش پای اقتصاد کشور است موجب می شود کاری که در یک ساعت قابل انجام شدن است، با بوروکراسی اداری ماه ها به طول بیانجامد.
این نماینده مجلس نهم ادامه داد: به همین دلیل در شرایط حاضر، اگر می خواهیم اقتصاد و فرهنگ به عنوان شعارهای سال محقق شوند، باید با حداکثر توان از شدت بورکراسی اداری بکاهیم و مدیریت جهادی را چون دوران دفاع مقدس، به بدنه اجرایی کشور وارد کنیم.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

ایمان و معنویت
قرآن :  وَلَوْ أَنَّ أَهْلَ الْقُرَى آمَنُواْ وَاتَّقَواْ لَفَتَحْنَا عَلَيْهِم بَرَكَاتٍ مِّنَ السَّمَاء وَالأَرْضِ و ...  (سوره اعراف، آیه 96)ترجمه: و اگر مردم شهرها ايمان آورده و به تقوا گراييده بودند، قطعاً بركاتى از آسمان و زمين برايشان مى‏گشوديم و ... حدیث : قال الامام الرضا عليه السلام فيما نقله فضل بن شاذان ..فان قال (قائل ): لم امر الخلق بالاقرار بالله و برسله و بحججه ، و بما جاء من عندالله عزوجل ؟ قيل : لعلل كثيرة : منها ان من لم يقر بالله عزوجل ، لم يحتنب معاصيه ، و لم ينته عن ارتكاب الكبائر، و لم يراقب احدا فيما يشتهى و يستلذ من الفساد و الظلم فاذا فعل الناس هذه الاشياء و ارتكب كل ...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید