استفاده از ظرفیت های مردمی عاملی مهم در تحقق منویات رهبری است

  • سه شنبه, 05 فروردين 1393 14:31
  • بازدید 1611 بار

نماینده مردم ماکو، شوط، پلدشت و چالدران در مجلس شورای اسلامی گفت: استفاده از ظرفیت های مردمی، عاملی مهم در تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

به گزارش صراط مبين، محمد علیپور افزود: باید تلاش کنیم از همه ظرفیت های ملی و مردمی در دو عرصه اقتصاد و فرهنگ همانند دوران هشت سال دفاع مقدس استفاده کنیم.
وی با بیان اینکه اکنون در عرصه اقتصاد و فرهنگ، ساختاری سنتی داریم که شکننده است و با تورم، رکود و تحریم دچار مشکل می شود، اظهار کرد: مهمترین عنصری که می تواند اقتصاد و فرهنگ را مقاوم و در برابر هجوم بیگانه واکسینه کند، استفاده از توانمندی های داخلی است.
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه برای تحقق سریعتر شعار سال باید بوروکراسی اداری کمرنگ شود، اضافه کرد: موانعی که پیش پای اقتصاد کشور است موجب می شود کاری که در یک ساعت قابل انجام شدن است، با بوروکراسی اداری ماه ها به طول بیانجامد.
این نماینده مجلس نهم ادامه داد: به همین دلیل در شرایط حاضر، اگر می خواهیم اقتصاد و فرهنگ به عنوان شعارهای سال محقق شوند، باید با حداکثر توان از شدت بورکراسی اداری بکاهیم و مدیریت جهادی را چون دوران دفاع مقدس، به بدنه اجرایی کشور وارد کنیم.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

رعایت شخصیت افراد
قرآن : يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنُوا لا يَسْخَرْ قَوْمٌ مِنْ قَوْمٍ عَسي‏ أَنْ يَکُونُوا خَيْراً مِنْهُمْ وَ لا نِساءٌ مِنْ نِساءٍ عَسي‏ أَنْ يَکُنَّ خَيْراً مِنْهُنَّ وَ لا تَلْمِزُوا أَنْفُسَکُمْ وَ لا تَنابَزُوا بِالْأَلْقابِ بِئْسَ الاِسْمُ الْفُسُوقُ بَعْدَ الْإيمانِ وَ مَنْ لَمْ يَتُبْ فَأُولئِکَ هُمُ الظَّالِمُونَ (سوره حجرات، آیه 11)ترجمه: ای کسانی که ایمان آورده اید ، نباید قومی قوم دیگر را ریشخند کند ، شاید آنها از اینها بهتر باشند ، و نباید زنانی زنانِ [ دیگر ] را [ ریشخند کنند ] ، شاید آنها از اینها بهتر باشند ، و از یکدیگر عیب مگیرید ، و به همدیگر لقبهای زشت مدهید چه ناپسندیده است ...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید