برای تحقق فرمان رهبری همه با هم تلاش کنیم

  • دوشنبه, 04 فروردين 1393 14:48
  • بازدید 1450 بار

نماینده مردم آشتیان، تفرش و فراهان در مجلس شورای اسلامی گفت: برای تحقق رهنمودهای رهبری در سال 93 باید تمام امکانات و قابلیت ها را بکار بندیم و همه با هم تلاش کنیم.

به گزارش صراط مبین، عباس صلاحی افزود: برای تحقق راهبرد سال 93 که از سوی رهبری مشخص شده در درجه اول باید مسوولان زمینه را برای بکارگیری قابلیت ها و مشارکت تمام اقشار جامعه فراهم سازند.
وی گفت: درخشش امروز ایران اسلامی در تمام عرصه های سیاسی، اقتصادی و علمی مرهون بلند نظری و حضور مردم در صحنه های مختلف است.
نماینده مردم آشتیان، تفرش و فراهان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در سال اقتصاد و فرهنگ و عزم ملی و مدیریت جهادی باید همه مردم و مسوولان با تمام توان وارد عرصه کار و فعالیت شوند تا بتوان کشوررا از مسیر پر پیچ و خم مشکلات به پیش برد.
وی گفت: در سال گذشته ایران اسلامی تحت فشار تحریم ها و تهدیدات دشمنان شرایط سختی را پشت سرگذاشت اما امروز کشور با تلاش مردم و مسوولان به جایی رسیده که نیازی به هیچ یک از قدرت های استکباری ندارد.
صلاحی بیان کرد: در سالی که نوروز آن با ایام فاطمیه (س) تقارن دارد، فرهنگ و معنویت باید سرلوحه امور قرارگیرد و از برکات معنوی استفاده برد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

امر به معروف و نهی از منکر
   آیه شریفه : الْمُؤْمِنُونَ وَ الْمُؤْمِناتُ بَعْضُهُمْ أَوْلِیاءُ بَعْضٍ یَأْمُرُونَ بِالْمَعْرُوفِ وَ یَنْهَوْنَ عَنِ الْمُنْکَرِ ... (سوره توبه ، آیه 71)ترجمه : مردان و زنان با ایمان ولی (و یار و یاور) یکدیگرند، امربه معروف و نهی از منکر می‌کنند، نماز را برپا می‌دارند و زکات را می‌پردازند و خدا و رسولش را اطاعت می‌کنند.روایت : قال الباقر(ع) : ان الامر بالمعروف و النهي عن المنكر سبيل الانبياء و منهاج الصالحين فريضة عظيمه بها تقام الفرائض و تأمن المذاهب و تحل المكاسب و ترد المظالم و تعمر الارض و يتصف من الاعداء و يستقيم الامر. ( تهذيب الأحكام ، ج6 ،ص ١٨٠و اصول کافی ، ج5 ، ص 55)ترجمه : امام...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

HTML 5نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید