برای تحقق فرمان رهبری همه با هم تلاش کنیم

  • دوشنبه, 04 فروردين 1393 14:48
  • بازدید 1599 بار

نماینده مردم آشتیان، تفرش و فراهان در مجلس شورای اسلامی گفت: برای تحقق رهنمودهای رهبری در سال 93 باید تمام امکانات و قابلیت ها را بکار بندیم و همه با هم تلاش کنیم.

به گزارش صراط مبین، عباس صلاحی افزود: برای تحقق راهبرد سال 93 که از سوی رهبری مشخص شده در درجه اول باید مسوولان زمینه را برای بکارگیری قابلیت ها و مشارکت تمام اقشار جامعه فراهم سازند.
وی گفت: درخشش امروز ایران اسلامی در تمام عرصه های سیاسی، اقتصادی و علمی مرهون بلند نظری و حضور مردم در صحنه های مختلف است.
نماینده مردم آشتیان، تفرش و فراهان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در سال اقتصاد و فرهنگ و عزم ملی و مدیریت جهادی باید همه مردم و مسوولان با تمام توان وارد عرصه کار و فعالیت شوند تا بتوان کشوررا از مسیر پر پیچ و خم مشکلات به پیش برد.
وی گفت: در سال گذشته ایران اسلامی تحت فشار تحریم ها و تهدیدات دشمنان شرایط سختی را پشت سرگذاشت اما امروز کشور با تلاش مردم و مسوولان به جایی رسیده که نیازی به هیچ یک از قدرت های استکباری ندارد.
صلاحی بیان کرد: در سالی که نوروز آن با ایام فاطمیه (س) تقارن دارد، فرهنگ و معنویت باید سرلوحه امور قرارگیرد و از برکات معنوی استفاده برد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

دوری از فساد
قرآن : ظَهَرَ الْفَسادُ فِي الْبَرِّ وَ الْبَحْرِ بِما کَسَبَتْ أَيْدِي النَّاسِ لِيُذيقَهُمْ بَعْضَ الَّذي عَمِلُوا لَعَلَّهُمْ يَرْجِعُونَ   (سوره روم ، آیه 41)ترجمه: فساد و پریشانی به کرده بد خود مردم در همه برّ و بحر زمین پدید آمد تا خدا هم کیفر بعضی اعمالشان را به آنها بچشاند، باشد که (از گنه پشیمان شده و به درگاه خدا) باز گردند.حدیث: امام صادق(ع) : سياتي علي النّاس زمان لا ينال الملك فيه الّا بالقتل و التّجبّر و لا الغني الّا بالغصب و البخل و لا المحبّه الّا باستخراج الدّين و اتباع الهوي؛... (اصول کافی ، ج2 - ص 91)ترجمه: به زودي زماني فرا مي رسد كه در آن به سلطنت رسيدن ممكن نيست، مگر با ...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید