برای تحقق فرمان رهبری همه با هم تلاش کنیم

  • دوشنبه, 04 فروردين 1393 14:48

نماینده مردم آشتیان، تفرش و فراهان در مجلس شورای اسلامی گفت: برای تحقق رهنمودهای رهبری در سال 93 باید تمام امکانات و قابلیت ها را بکار بندیم و همه با هم تلاش کنیم.

به گزارش صراط مبین، عباس صلاحی افزود: برای تحقق راهبرد سال 93 که از سوی رهبری مشخص شده در درجه اول باید مسوولان زمینه را برای بکارگیری قابلیت ها و مشارکت تمام اقشار جامعه فراهم سازند.
وی گفت: درخشش امروز ایران اسلامی در تمام عرصه های سیاسی، اقتصادی و علمی مرهون بلند نظری و حضور مردم در صحنه های مختلف است.
نماینده مردم آشتیان، تفرش و فراهان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در سال اقتصاد و فرهنگ و عزم ملی و مدیریت جهادی باید همه مردم و مسوولان با تمام توان وارد عرصه کار و فعالیت شوند تا بتوان کشوررا از مسیر پر پیچ و خم مشکلات به پیش برد.
وی گفت: در سال گذشته ایران اسلامی تحت فشار تحریم ها و تهدیدات دشمنان شرایط سختی را پشت سرگذاشت اما امروز کشور با تلاش مردم و مسوولان به جایی رسیده که نیازی به هیچ یک از قدرت های استکباری ندارد.
صلاحی بیان کرد: در سالی که نوروز آن با ایام فاطمیه (س) تقارن دارد، فرهنگ و معنویت باید سرلوحه امور قرارگیرد و از برکات معنوی استفاده برد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

امانت بودن حکومت
آیه شریفه : إِنَّ اللّهَ يَأْمُرُكُمْ أَن تُؤدُّواْ الأَمَانَاتِ إِلَى أَهْلِهَا وَإِذَا حَكَمْتُم بَيْنَ النَّاسِ أَن تَحْكُمُواْ بِالْعَدْلِ إِنَّ اللّهَ نِعِمَّا يَعِظُكُم بِهِ إِنَّ اللّهَ كَانَ سَمِيعًا بَصِيرًا - سوره : النساء آیه : 58ترجمه : خدا به شما فرمان مى‏دهد كه سپرده‏ها را به صاحبان آنها ردّ كنيد و چون ميان مردم داورى مى‏كنيد، به عدالت داورى كنيد. در حقيقت، نيكو چيزى است كه خدا شما را به آن پند مى‏دهد. خدا شنواى بيناست.

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

HTML 5نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید