برای تحقق فرمان رهبری همه با هم تلاش کنیم

  • دوشنبه, 04 فروردين 1393 14:48
  • بازدید 1688 بار

نماینده مردم آشتیان، تفرش و فراهان در مجلس شورای اسلامی گفت: برای تحقق رهنمودهای رهبری در سال 93 باید تمام امکانات و قابلیت ها را بکار بندیم و همه با هم تلاش کنیم.

به گزارش صراط مبین، عباس صلاحی افزود: برای تحقق راهبرد سال 93 که از سوی رهبری مشخص شده در درجه اول باید مسوولان زمینه را برای بکارگیری قابلیت ها و مشارکت تمام اقشار جامعه فراهم سازند.
وی گفت: درخشش امروز ایران اسلامی در تمام عرصه های سیاسی، اقتصادی و علمی مرهون بلند نظری و حضور مردم در صحنه های مختلف است.
نماینده مردم آشتیان، تفرش و فراهان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در سال اقتصاد و فرهنگ و عزم ملی و مدیریت جهادی باید همه مردم و مسوولان با تمام توان وارد عرصه کار و فعالیت شوند تا بتوان کشوررا از مسیر پر پیچ و خم مشکلات به پیش برد.
وی گفت: در سال گذشته ایران اسلامی تحت فشار تحریم ها و تهدیدات دشمنان شرایط سختی را پشت سرگذاشت اما امروز کشور با تلاش مردم و مسوولان به جایی رسیده که نیازی به هیچ یک از قدرت های استکباری ندارد.
صلاحی بیان کرد: در سالی که نوروز آن با ایام فاطمیه (س) تقارن دارد، فرهنگ و معنویت باید سرلوحه امور قرارگیرد و از برکات معنوی استفاده برد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

رعایت شخصیت افراد
قرآن : يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنُوا لا يَسْخَرْ قَوْمٌ مِنْ قَوْمٍ عَسي‏ أَنْ يَکُونُوا خَيْراً مِنْهُمْ وَ لا نِساءٌ مِنْ نِساءٍ عَسي‏ أَنْ يَکُنَّ خَيْراً مِنْهُنَّ وَ لا تَلْمِزُوا أَنْفُسَکُمْ وَ لا تَنابَزُوا بِالْأَلْقابِ بِئْسَ الاِسْمُ الْفُسُوقُ بَعْدَ الْإيمانِ وَ مَنْ لَمْ يَتُبْ فَأُولئِکَ هُمُ الظَّالِمُونَ (سوره حجرات، آیه 11)ترجمه: ای کسانی که ایمان آورده اید ، نباید قومی قوم دیگر را ریشخند کند ، شاید آنها از اینها بهتر باشند ، و نباید زنانی زنانِ [ دیگر ] را [ ریشخند کنند ] ، شاید آنها از اینها بهتر باشند ، و از یکدیگر عیب مگیرید ، و به همدیگر لقبهای زشت مدهید چه ناپسندیده است ...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید