پیروی از ولایت فقیه رمز پیروزی ایران در جنگ تحمیلی بود

  • دوشنبه, 04 فروردين 1393 14:46
  • بازدید 1908 بار

رییس سازمان حفظ و نشر ارزش های دفاع مقدس ارتش با اشاره به حمایت 36 کشور از صدام در هشت سال دفاع مقدس گفت: سربازان ایران با پیروی از ولایت فقیه و اندوخته های معنوی توانستند در هشت سال دفاع مقدس پیروز شوند.

به گزارش صراط مبین، امیر سرتیپ ابراهیم گلفام افزود: الگوگیری سربازان ایران از قیام عاشورا موجب شد عراق و آمریکا در جنگ تحمیلی به خواسته های خود نرسند.
وی اظهار کرد: سرزمین های جنگ تحمیلی متبرک به خون شهداست و باید ارزش این مکان ها حفظ شوند.
رییس سازمان حفظ و نشر ارزش های دفاع مقدس ارتش با اشاره به ویژه برنامه های تدارک دیده شده در یادمان های شهدا افزود: رشادت ها و از خود گذشتگی رزمندگان اسلام در این یادمان ها با برپایی نمایشگاه های نوشت افزاری و صوتی و تصویری به بازدید کنندگان منتقل می شود.
وی برگزاری دوره بصیرت راویان در اسفندماه 92 را یادآوری کرد و گفت: 120 نفر از راویان ارتش با شرکت در این دوره ها از استادان دانشگاه و پیشکسوتان دفاع مقدس بهره بردند.
امیر سرتیپ گلفام هدف از برگزاری این دوره را بیان واقعیت های جنگ عنوان کرد و افزود: راویان به گونه ای تربیت می شوند که بتوانند دغدغه های رهبری در خصوص مسایل فرهنگی بویژه فرهنگ ایثار و شهادت را به خوبی منتقل کنند.
جانشین قرارگاه راهیان نور ارتش جمهوری اسلامی با اشاره به تقویت فعالیت کاروان های راهیان نور در مناطق عملیاتی غرب و شمال غرب گفت: تلاش بر این است که رشادت های رزمندگان اسلام در این مناطق به نسل های آینده منتقل شود.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

گسترش عدالت در همه زمینه ها
آیه شریفه : وَ قُلْ آمَنتُ بِمَا أَنزَلَ اللَّهُ مِن کِتَابٍ وَأُمِرْتُ لِأَعْدِلَ بَیْنَکُمُ ( شوری ، آیه 15)ترجمه : و بگو: من به هر کتابی که خدا نازل کرده است ایمان دارم و به من امر شده است که میان شما به عدالت رفتار کنم، روایت : امام علي(ع) در نهج‌البلاغه مي‌فرمايد : سياسة العدل ثلاث ... استقصاء في عدل (غرر الحکم ، 192) ترجمه : سیاست اجرای عدالت در سه چیز است ... (یکی) فراگیر بودن عدالت .

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید