باید با عزم ملی برای تحقق منویات رهبری معظم انقلاب در زمینه اقتصاد مقاومتی تلاش کرد

  • جمعه, 01 فروردين 1393 10:38
  • بازدید 1938 بار

تولیت آستان قدس رضوی و نماینده ولی فقیه در استان های خراسان گفت: باید با عزم ملی در راستای تحقق منویات رهبری معظم انقلاب در زمینه اقتصاد مقاومتی تلاش کرد.

به گزارش صراط مبین، آیت الله عباس واعظ طبسی روز جمعه قبل از آغاز سخنرانی رهبر معظم انقلاب در حرم مطهر رضوی با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی معظم له بنام ˈاقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و حرکت جهادیˈ افزود: باید با تلاش قوای مجریه، مقننه و قضاییه برای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در این زمینه تلاش کرد تا منویات معظم له با سرعت مطلوب در همه جهات تحقق و عینیت یابد.
وی اظهار کرد: آستان قدس رضوی از همان ابتدایی که رهبر معظم انقلاب بحث ضرورت مقابله با تهاجم فرهنگی و ضرورت اقدامات فرهنگی برای مقابله با آن را مورد تاکید قرار دادند، با توجه به مخاطبان گسترده ای که در همه بخش ها دارد با برنامه ها و فعالیت های فکری، سیاسی و اجتماعی، تحقق منویات رهبری در این عرصه را مورد توجه خاص قرار داده است.
نماینده ولی فقیه در استان های سه گانه خراسان اضافه کرد: در سال 92 که از سوی رهبر معظم انقلاب بعنوان سال ˈحماسه سیاسی و حماسه اقتصادیˈ نامگذاری شد، ملت همیشه در صحنه ایران با حضور بسیار با شکوه در صحنه دفاع از آرمان های انقلاب نشان دادند در برابر تهدید ها و فشارهای سیاسی دشمن از پای نمی نشینند و با احساس قدرت استقلال و عزت راه خود را ادامه می دهند.
وی ابراز امیدواری کرد در سال 93 که سال ˈاقتصاد فرهنگی با عزم ملی و حرکت جهادیˈ نامگذاری شده این پیام با مشارکت همه بخشها و با سرعت مطلوب تحقق یابد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

رعایت شخصیت افراد
قرآن : يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنُوا لا يَسْخَرْ قَوْمٌ مِنْ قَوْمٍ عَسي‏ أَنْ يَکُونُوا خَيْراً مِنْهُمْ وَ لا نِساءٌ مِنْ نِساءٍ عَسي‏ أَنْ يَکُنَّ خَيْراً مِنْهُنَّ وَ لا تَلْمِزُوا أَنْفُسَکُمْ وَ لا تَنابَزُوا بِالْأَلْقابِ بِئْسَ الاِسْمُ الْفُسُوقُ بَعْدَ الْإيمانِ وَ مَنْ لَمْ يَتُبْ فَأُولئِکَ هُمُ الظَّالِمُونَ (سوره حجرات، آیه 11)ترجمه: ای کسانی که ایمان آورده اید ، نباید قومی قوم دیگر را ریشخند کند ، شاید آنها از اینها بهتر باشند ، و نباید زنانی زنانِ [ دیگر ] را [ ریشخند کنند ] ، شاید آنها از اینها بهتر باشند ، و از یکدیگر عیب مگیرید ، و به همدیگر لقبهای زشت مدهید چه ناپسندیده است ...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید