بررسی سیاست های ابلاغی رهبر معظم انقلاب در مجلس

  • یکشنبه, 25 اسفند 1392 00:00

اعضای کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی هفته آینده سیاست های ابلاغی رهبر معظم انقلاب در موضوع اقتصاد مقاومتی را بررسی می کنند.

به گزارش صراط مبین، اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری هفته آینده در روز شنبه سیاستهای ابلاغی مقام معظم رهبری در موضوع اقتصاد مقاومتی را با حضور نمایندگان وزارتخانه های علوم تحقیقات و فناوری، آموزش و پرورش، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور بررسی می کنند.
اعضای این کمیسیون در روز یکشنبه ردیف ها و کسری بودجه وزارتخانه های آموزش و پرورش و علوم، تحقیقات و فناوری با توجه به تعهدات دستگاههای ذی ربط در جلسه مورخ 20 اسفند 92 کمیسیون را بررسی می کنند.
وزیر آموزش و پرورش جهت پاسخگویی روز یکشنبه برای پاسخ به سوالات سه نماینده در این کمیسیون حضور می یابد.
جلسه کارگروه های آموزش و پرورش، تحقیقات و فناوری، علوم انسانی و اسلامی شدن دانشگاهها، آموزشهای مهارتی و آموزش عالی و آموزش پزشکی روز دوشنبه در این کمیسیون برگزار می شود.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

رفع گرفتاری مردم
آیه شریفه  : لَن تَنَالُواْ الْبِرَّ حَتَّى تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ (سوره : آل عمران  ، آیه : 92)ترجمه : نيکی را در نخواهيد يافت تا آنگاه که از آنچه دوست می داريد انفاق کنيدروایت : الامام الرضا (ع) فی بیان اوصاف النبی (ص) : أَفْضَلُهُمْ عِنْدَهُ وَ أَعَمُّهُمْ نَصِيحَةً لِلْمُسْلِمِينَ وَ أَعْظَمُهُمْ عِنْدَهُ مَنْزِلَةً أَحْسَنُهُمْ مُوَاسَاةً وَ مُوَازَرَةً. (عیون اخبار الرضا ، ج1 ، ص 308)ترجمه : امام رضا (ع) در خصوص ویژگی های پیامبر(ص) فرمودند : برترین مسلمانان نزد پیامبر کسی بود که بیشتر از همه خیرخواه مسلمانان بود و محترم ترین مسلمانان نزد او کسی بود که بهتر از همه به کمک رسانی و مدد...

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

HTML 5نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید