لبیک به ندای رهبری در گردهمایی فعالان فرهنگی

  • شنبه, 24 اسفند 1392 00:00
  • بازدید 1860 بار

در نشست آزاد اندیشی و گفتگو پیرامون دغدغه‌های فرهنگی رهبر معظم انقلاب اسلامی، فعالان فرهنگی حوزه‌های مختلف هنری، ادبی،رسانه‌ای و ... زمینه های مطالبه و پرسشگری از نهادهای مسئول را بررسی خواهند کرد.

به گزارش صراط مبین، پس از اظهار نگرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی نسبت به فضای فرهنگی کشور در دیدار اعضای مجلس خبرگان، جمعی از فعالان فرهنگی نهادهای مردمی و انقلابی قصد دارند تا در تجمعی گسترده راه‌های برطرف شدن این نگرانی را بررسی کنند.
در نشست آزاد اندیشی و گفتگو پیرامون دغدغه‌های فرهنگی رهبر معظم انقلاب اسلامی فعالان فرهنگی حوزه های گوناگون هنری، ادبی،رسانه‌ای حضور خواهند داشت و زمینه های مطالبه و پرسشگری از نهادهای مسئول را بررسی خواهند کرد.
گفتنی است این نشست روز دوشنبه ۲۶/ اسفند/۹۲ در مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی(سرچشمه) برگزار خواهد گردید.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

گسترش عدالت در همه زمینه ها
آیه شریفه : وَ قُلْ آمَنتُ بِمَا أَنزَلَ اللَّهُ مِن کِتَابٍ وَأُمِرْتُ لِأَعْدِلَ بَیْنَکُمُ ( شوری ، آیه 15)ترجمه : و بگو: من به هر کتابی که خدا نازل کرده است ایمان دارم و به من امر شده است که میان شما به عدالت رفتار کنم، روایت : امام علي(ع) در نهج‌البلاغه مي‌فرمايد : سياسة العدل ثلاث ... استقصاء في عدل (غرر الحکم ، 192) ترجمه : سیاست اجرای عدالت در سه چیز است ... (یکی) فراگیر بودن عدالت .

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید