حاشیه‌سازی‌ها موجب آزردگی مقام معظم رهبری می شود

  • شنبه, 24 اسفند 1392 00:00
  • بازدید 1923 بار

معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: رییس بنیاد شهید در برخورد با هرگونه فساد در هر شركت یا مجموعه وابسته به بنیاد شهید با هیات تحقیق و تفحص مجلس از بنیاد شهید حمایت می‌كند.

به گزارش صراط مبین، حجت‌الاسلام فقیهی در جمع خبرنگاران گفت: در صورت مشاهده تخلفات در بنیاد شهید با متخلفان بدون هیچگونه اغماضی برخورد می‌شود.
معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران با مثبت ارزیابی کردن حضور کمیته تحقیق و تفحص مجلس از بنیاد شهید و امور ایثارگران، گفت: بیشترین همکاری با مجموعه هیات تفحص طی 9 ماه گذشته به ویژه چند ماه اخیر صورت گرفته تا فعالیت این آقایان با شفافیت بیشتری انجام شود.
به گفته وی، با وجود آنکه برخی مشکلات و حواشی به وجود آمده در زمینه مسائل مرتبط با مجلس در زمان مدیریت قبلی بنیاد شهید و امور ایثارگران اتفاق افتاده است اما معلوم نیست چرا برخی بر طبل حاشیه‌سازی علیه این نهاد مقدس و انقلابی می‌کوبند.
فقیهی افزود: انتظار این است که دلسوزان واقعی تا اعلام نتیجه تحقیق و تفحص در مجلس سعه صدر پیشه کرده و از هرگونه پیش‌داوری و حدس و گمان اجتناب کنند.
معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه گمانه‌زنی‌ها و حاشیه‌سازی‌ها موجب آزردگی مقام معظم رهبری و خانواده شهدا می‌شود، گفت: به طور قطع نماینده ولی فقیه و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران بیش از هر فرد یا مجموعه دیگری دغدغه حفظ و حراست از میراث خانواده معزز شهدا و ایثارگران را دارد. بنیاد شهید و امور ایثارگران خود مظهر مبارزه با هرگونه شائبه و مفسده مالی است و تا تحقق واقعی احقاق حق، پیگیری اجرای قانون و عدالت خواهد ماند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

پیام هفته

گسترش عدالت در همه زمینه ها
آیه شریفه : وَ قُلْ آمَنتُ بِمَا أَنزَلَ اللَّهُ مِن کِتَابٍ وَأُمِرْتُ لِأَعْدِلَ بَیْنَکُمُ ( شوری ، آیه 15)ترجمه : و بگو: من به هر کتابی که خدا نازل کرده است ایمان دارم و به من امر شده است که میان شما به عدالت رفتار کنم، روایت : امام علي(ع) در نهج‌البلاغه مي‌فرمايد : سياسة العدل ثلاث ... استقصاء في عدل (غرر الحکم ، 192) ترجمه : سیاست اجرای عدالت در سه چیز است ... (یکی) فراگیر بودن عدالت .

ادامه مطلب

موسسه صراط مبین

نشانی : ایران - قم
صندوق پستی: 1516-37195
تلفن: 5-32906404 25 98+

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید